STOŁY OGRODOWE NA KAŻDY GUST

Latem nasz ogród w naturalny sposób staje się dodatkową jadalnią i bawialnią, w której z przyjemnością spędzamy czas. Czy jest coś lepszego, niż w ciepły, letni wieczór zjeść kolację na świeżym powietrzu i razem z rodziną lub przyjaciółmi usiąść do stołu ogrodowego zastawionego letnimi smakołykami? W JYSK znajdziesz stoły ogrodowe różnej wielkości i o różnorodnym wzornictwie. Mamy zarówno modele z okrągłymi, jak i z kwadratowymi blatami, i na pewno wybierzesz spośród nich mebel, który będzie doskonale wyglądał na Twoim tarasie.

Przy zakupie stołu ogrodowego trzeba pamiętać, że powinien on wysokością, szerokością i wyglądem pasować do krzeseł ogrodowych .

W JYSK możesz także kupić zestaw mebli ogrodowych ze stołem i krzesłami w komplecie oraz zestawy wypoczynkowe z niskimi stolikami.

STOŁY OGRODOWE – MATERIAŁY

W ofercie stołów ogrodowych JYSK znajdziesz modele wykonane z różnych materiałów, w tym stoły drewniane z litego drewna lub z certyfikatem FSC oraz metalowe stoły ogrodowe. Dla tych, którzy szukają praktycznych rozwiązań, polecamy składane stoły z artwoodu lub plastiku. Stoły z artwoodu są łatwe w utrzymaniu i odporne na promieniowanie UV, co zapobiega blaknięciu koloru. Natomiast stoły ogrodowe z litego drewna mają naturalny wygląd i są wytrzymałe. Bez względu na Twój gust, w JYSK znajdziesz stoły ogrodowe, które będą doskonale pasować do Twojego ogrodu czy tarasu.

PIELĘGNACJA STOŁU OGRODOWEGO

Aby Twój stół ogrodowy zachował doskonały stan przez lata, konieczna jest jego regularna pielęgnacja. Zacznij od czyszczenie stołu co najmniej raz na miesiąc za pomocą łagodnego detergentu i wody, a później dokładne spłukanie i osuszenie. Dla ochrony można nałożyć specjalny preparat, który zabezpieczy go przed działaniem czynników atmosferycznych. Stoły z drewna wymagają impregnacji olejami lub lakierami, aby chronić je przed wilgocią i promieniowaniem UV, co warto robić co kilka miesięcy. Stoły metalowe wymagają usuwania zabrudzeń i zabezpieczenia przed korozją.Stoły z plastiku łatwo utrzymać w czystości poprzez zmywanie łagodnym detergentem. Regularna pielęgnacja pozwoli cieszyć się stołem ogrodowym przez długi czas.

SKŁADANE STOŁY KEMPINGOWE

Wiosna i lato to również czas przyjęć w ogrodzie i wyjazdów. W takich sytuacjach doskonale sprawdzą się składane stoły kempingowe. Największą przewagą tego typu stołów jest to, że można je łatwo złożyć. Są lekkie i łatwo je przenosić. Po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, więc ich przechowywanie nie jest wyzwaniem.