Materace piankowe Twojej wygody

Materace piankowe są niezwykle wszechstronne. Są doskonałe zarówno do codziennego użytku oraz jako dodatkowe łóżko dla gości. Materace piankowe idealnie nadają się do umieszczenia w łóżku elewacyjnym, ponieważ rdzeń piankowy sprawia, że materac jest bardziej elastyczny od innych modeli. 

 

  Materace piankowe - GOLD

  ?
  Świetna oferta
  Materac 80x200 GOLD F35 DREAMZONE
  700,-/szt.
  1799,- /szt.
  Rabat 61%
  gold
  Materac 80x200 GOLD F40 DREAMZONE
  950,-/szt.
  1899,- /szt.
  Rabat 49%
  gold
  Materac 80x200 GOLD F85 jasnoszary
  1100,-/szt.
  2199,- /szt.
  Rabat 49%
  gold
  Materac 80x200 GOLD F95 DREAMZONE
  1250,-/szt.
  2499,- /szt.
  Rabat 49%
  gold

  Materace piankowe - budowa 

  Materace piankowe są zbudowane z jednego kawałka pianki lub z kilku jej warstw. Są dwustronne, wygodne i trwałe. Niektóre z nich mają dodatkowe wypełniania i wzmocnienia, aby były wygodniejsze. Ich największą zaletą jest to, że pianka dostosowuje się do ciała podczas snu i zapewnia każdej jego części odpowiednie podparcie. 

  Materace piankowe - przeznaczenie 

  Podczas kupowania materaca piankowego należy wziąć pod uwagę jego główne przeznaczenie, ponieważ jakość dostępnych materacy różni się. W JYSK podzieliliśmy materace na trzy różne kategorie cenowe: BASIC, PLUS i GOLD. Materace piankowe GOLD dostępne w JYSK są sprzedawane z pełną 25-letnią gwarancją. Aby przed zakupem otrzymać poradę lub wskazówki, odwiedź lokalny sklep JYSK, w którym nasi pracownicy zawsze są gotowi udzielić Ci pomocy. W JYSK jesteśmy ekspertami w kulturze snu.  

  Na weekend pod namiotem lub w domku letniskowym przyda się piankowy materac składany, który można łatwo spakować i przewozić wraz z innymi rzeczami.