Wygodne materace piankowe dla lepszego komfortu snu 

Materace piankowe są niezwykle wszechstronne. Można je kłaść bezpośrednio na podłodze lub umieścić w ramie łóżka, dlatego są doskonałe zarówno do codziennego użytku, jak też jako łóżko dla gości. Materace piankowe idealnie nadają się także do umieszczenia w łóżku elewacyjnym, ponieważ rdzeń piankowy sprawia, że materac jest bardziej elastyczny od innych modeli. Na wycieczki z kampingiem lub na weekend w letnim domku można wziąć ze sobą materac składany, który można łatwo spakować i przewozić wraz z innymi rzeczami.

Materace piankowe są zbudowane z jednego kawałka pianki lub z kilku jej warstw. Są dwustronne, wygodne i trwałe. Co więcej, są dostępne w świetnych cenach.

Podczas kupowania materaca piankowego należy wziąć pod uwagę jego główne przeznaczenie, ponieważ jakość dostępnych materacy różni się. W JYSK podzieliliśmy materace na trzy różne kategorie cenowe: BASIC, PLUS i GOLD. Materace piankowe GOLD dostępne w JYSK są sprzedawane z pełną 25-letnią gwarancją. Aby przed zakupem otrzymać poradę lub wskazówki, odwiedź lokalny sklep JYSK, w którym nasi pracownicy zawsze są gotowi udzielić Ci pomocy. W JYSK jesteśmy ekspertami w kulturze snu. 

Materace piankowe - PLUS ?

Materace piankowe - GOLD ?