Wyposażenie łazienki

Wyposażenie łazienki możemy podzielić na dwie ważne kategorie - armatura, dzięki której możemy wykonywać wszystkie czynności higieniczne, i cała masa dodatków i przedmiotów, bez których funkcjonalna łazienka nie istnieje. 

Na szczęście, dzięki ciekawym wzorom, kształtom i całej masie kolorów artykuły codziennego użytku mogą być jednocześnie dekoracją. 

Pod prysznicem zawsze przyda się półka na kosmetyki. Nie zawsze jest ona wbudowana w kabinę, dlatego można wybrać taką do powieszenia. Wiszące półki można wykorzystać nie tylko pod prysznicem, ale również na innych pionowych powierzchniach np. brzegach łazienkowych szafek. 

Żeby utrzymać porządek na zlewie przydatne będą akcesoria do szczoteczki i pasty do zębów. Dzięki dużej ilości kolorów i wzorów możesz dobrać takie, które najlepiej będą pasowały do stylu Twojej łazienki. Tak samo jak stojak na papier toaletowy i przyrządy do czyszczenia toalety. 

W dobrej organizacji łazienki i łatwiejszym utrzymaniu porządku w widocznych i niewidocznych jej miejscach przydadzą się pojemniczki na kosmetyki, przybory higieniczne oraz zapasy np. wacików. Organizery do szuflad to niezbędni pomocnicy w takich przypadkach. 

 

Wyposażenie łazienki - Akcesoria

Wyposażenie łazienki - Dozowniki mydła