Wyposażenie łazienki

Wyposażenie łazienki możemy podzielić na dwie ważne kategorie - armatura, dzięki której możemy wykonywać wszystkie czynności higieniczne, i cała masa dodatków i przedmiotów, bez których funkcjonalna łazienka nie istnieje. 

Na szczęście, dzięki ciekawym wzorom, kształtom i całej masie kolorów artykuły codziennego użytku mogą być jednocześnie dekoracją. 

W dobrej organizacji łazienki i łatwiejszym utrzymaniu porządku w widocznych i niewidocznych jej miejscach przydadzą się pojemniczki na kosmetyki, przybory higieniczne oraz zapasy np. wacików. Organizery do szuflad to niezbędni pomocnicy w takich przypadkach. 

 

135 artykuł
  135 artykuł

  Praktyczne pojemniczki na kosmetyki

  Zachowaj porządek w łazience dzięki praktycznym pojemniczkom na kosmetyki. Dostępne w różnych wzorach i kolorach, stanowią zarówno funkcjonalne rozwiązanie, jak i stylową dekorację, nadającą łazience osobisty charakter.

  Organizery do szuflad - niezbędni pomocnicy

  Utrzymaj ład i porządek w łazience dzięki organizatorom do szuflad. Przydatne do przechowywania przyborów higienicznych, wacików czy innych niezbędnych akcesoriów, pomagają utrzymać przestrzeń łazienki w doskonałym porządku.

  Estetyczne dodatki i przedmioty codziennego użytku

  Dzięki ciekawym wzorom, kształtom i bogatej palecie kolorów, artykuły codziennego użytku w łazience stają się nie tylko funkcjonalne, ale także dekoracyjne. Odkryj w JYSK elementy wyposażenia, które łączą użyteczność z designem.