ROLETY I ŻALUZJE DOPASOWANE DO KAŻDEGO POMIESZCZENIA 

Rolety i żaluzje to przede wszystkim ochrona przed promieniami słońca, które wpadają do pokoju. Rano żaluzje chronią przed zbyt wczesną pobudką, a po południu zapewniają komfortowe oglądanie telewizji. Jako, że podczas słonecznych dni roletki są często rozwinięte, warto dopasować ich odpowiedni kolor, który będzie pasował do Twojego domu. Należy również pamiętać o tym, aby rolety dobierać do pomieszczeń i ich stopnia nasłonecznienia. Nowoczesne rolety DUO to uniwersalne rozwiązanie, które zapewni Ci największy komfort przez cały dzień. Czasami wystarczą nam tylko rolety dzienne o wysokiej transparentności. Takie rolety idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach, które nie są mocno nasłonecznione, ale mają zapewnić prywatność. Do pokoju o dużym nasłonecznieniu najlepiej nadają się natomiast rolety zaciemniające. 

Rolety zaciemniające 

Rolety zaciemniające to dekoracje, które docenisz o każdej porze roku. Ochrona przed nadmiernym słońcem, światłem latarni czy wzrokiem przechodniów zagwarantuje Ci najwyższy komfort i poczucie prywatności. W naszej ofercie znajdziesz różne rolety zaciemniające, które łatwo dopasujesz do okien Twojego domu, mieszkania lub biura. Rolety zaciemniające, które kupisz w JYSK są szybkie i łatwe w montażu. Możesz je dowolnie dopasowywać w prosty sposób obcinając brzegi. Potrzebujesz do tego tylko miarki i nożyczek.

Rolety przepuszczające światło dzienne 

Udekoruj Twój dom pięknymi roletami, które przepuszczają światło dzienne i świetnie sprawdzają się w mniej nasłonecznionych pomieszczeniach. Odkryj piękne rolety w klasycznych kolorach - białe, szare i beżowe oraz te nieco bardziej odważne np. różowe. Sprawdź wymiar Twojego okna i dobierz elegancką roletę do Twojej łazienki. Zachwyć swoje dziecko nową roletą, która idealnie sprawdzi się w pokoju Twojego malucha. Baw się kolorami i stylami. Wybierz roletę o wymiarach dostosowanych do Twojego okna.

Rolety bambusowe 

Oryginalne rolety bambusowe, które doskonale wpasowują się w zarówno w trend eko jak i modę na wnętrza, w których główną rolę grają naturalne dodatki. Takie rolety będą doskonale chroniły od słońca, a zasłonięte pasowały do pomieszczeń w stylu skandynawskim i stylu boho.