Materac sprężynowy -

Szukasz materaca, który będzie Ci służył latami? W takim razie weź pod uwagę materac sprężynowy. 

Jakość snu to ważny czynnik, od którego zależy Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Materac sprężynowy poprawia jakość snu. 

Materace sprężynowe są dostępne w wielu różnych rozmiarach, dlatego na pewno znajdziesz materac, który odpowiada Twoim potrzebom. JYSK oferuje rozszerzoną gwarancję na wybrane materace sprężynowe, w tym 15-letnią gwarancję na modele PLUS oraz pełną 25-letnią gwarancję na materace GOLD. 

Jeśli wahasz się pomiędzy materacem sprężynowym a piankowym, to możesz przeczytać ten poradnik: Jaki materac wybrać - który jest najlepszy? Jeśli potrzebujesz porady ekspertów, to w naszych sklepach uzyskasz fachową pomoc. 

  Materace sprężynowe - BASIC

  ?

  Materace sprężynowe - PLUS

  ?
  Świetna oferta
  Materac 80x200 PLUS S55 DREAMZONE
  700,-/szt.
  1499,- /szt.
  Rabat 53%
  plus
  Materac 80x200 PLUS S25 DREAMZONE
  550,-/szt.
  1099,- /szt.
  Rabat 49%
  plus
  Materac 80x200 PLUS S50 DREAMZONE
  600,-/szt.
  1299,- /szt.
  Rabat 53%
  plus

  Materace sprężynowe - GOLD

  ?

  MATERACE SPRĘŻYNOWE - BUDOWA I PRZEZNACZENIE 

  Materace sprężynowe zbudowane są z różnych typów sprężyn i są także dwustronne. Regularnie przewracając materac sprężynowy, można wydłużyć jego okres użytkowania. Materace sprężynowe nie mają stałej ramy i muszą być umieszczane na splocie żebrowym w ramie łóżka lub w łóżku elewacyjnym. Sprężyny zapewniają odpowiednie podparcie, ponieważ waga ciała jest równo rozłożona. Konstrukcja sprężynowa zapewnia także dobry przepływ powietrza, więc przegrzanie się w nocy jest trudniejsze.