Materac sprężynowy -

Szukasz materaca, który będzie Ci służył latami? W takim razie weź pod uwagę materac sprężynowy. Materace sprężynowe zbudowane są z różnych typów sprężyn i są także dwustronne. Regularnie przewracając materac sprężynowy, można wydłużyć jego okres użytkowania. Materace sprężynowe nie mają stałej ramy i muszą być umieszczane na splocie żebrowym w ramie łóżka lub w łóżku elewacyjnym.

Jakość snu to ważny czynnik, od którego zależy Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Materac sprężynowy poprawia jakość snu. Sprężyny zapewniają odpowiednie podparcie, ponieważ waga ciała jest równo rozłożona. Konstrukcja sprężynowa zapewnia także dobry przepływ powietrza, więc przegrzanie się w nocy jest trudniejsze. 

Materace sprężynowe są dostępne w wielu różnych rozmiarach, dlatego na pewno znajdziesz materac, który odpowiada Twoim potrzebom. JYSK oferuje rozszerzoną gwarancję na wybrane materace sprężynowe, w tym 15-letnią gwarancję na modele PLUS oraz pełną 25-letnią gwarancję na materace GOLD. 

Jeśli wahasz się pomiędzy materacem sprężynowym a piankowym, to możesz przeczytać ten poradnik: Jaki materac wybrać - który jest najlepszy? Jeśli potrzebujesz porady ekspertów, to w naszych sklepach uzyskasz fachową pomoc. 

Materace sprężynowe - PLUS ?

Materace sprężynowe - GOLD ?