Materace sprężynowe

Znalezienie idealnego materaca, który sprosta Twoim oczekiwaniom na lata, staje się prostsze dzięki kolekcji materacy sprężynowych JYSK. Jakość snu odgrywa kluczową rolę w naszym codziennym samopoczuciu, a materace sprężynowe oferują niezrównany komfort. Dostępne w różnych rozmiarach, od 80x200 do 90x200, zapewniają personalizowane doświadczenie snu. JYSK gwarantuje rozszerzoną gwarancję, obejmującą nawet 25 lat na modele GOLD i 15 lat na modele PLUS. Odkryj, jak materace sprężynowe JYSK rewolucjonizują sen i dbają o Twój komfort.

Doskonały sen w dobrej cenie

Rozpocznij podróż ku doskonałemu snu z modelem PLUS S25 DREAMZONE. Materac sprężynowy o wymiarze 80x200, oferuje komfort snu na najwyższym poziomie. Znaczny rabat sprawia, że jakość snu może iść w parze z oszczędnością. Wybierz PLUS S25 DREAMZONE i poczuj różnicę w jakości snu już dziś!

Luksusowa jakość w najlepszej cenie

Daj swojemu ciału luksusowy odpoczynek dzięki modelowi GOLD S25 DREAMZONE. Materac sprężynowy 80x200 to propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort na najwyższym poziomie. Zainwestuj w zdrowy sen i wybierz GOLD S25 DREAMZONE. Odkryj, jak luksus może iść w parze z doskonałą ceną!

Prosta doskonałość w materacu sprężynowym

Prosta doskonałość zamknięta w modelu BASIC S5. Materac sprężynowy 90x200 to propozycja dla tych, którzy cenią sobie solidność w przystępnej cenie. Wybierz BASIC S5, jeśli oczekujesz prostego designu, nie rezygnując jednocześnie z jakości snu na wysokim poziomie. JYSK gwarantuje, że prosta może być zarazem doskonała!