PODUSZKI OGRODOWE NA KRZESŁA I LEŻAKI

W JYSK mamy bardzo duży wybór poduszek ogrodowych o różnych kształtach, dlatego możemy zaoferować odpowiednie modele dopasowane do niemal wszystkich mebli ogrodowych dostępnych w JYSK.

Wśród poduszek w JYSK znajdziesz poduchy na krzesła z wysokimi i niskimi oparciami, na krzesła pozycyjne, na ławki i na leżaki. Bardzo modne ostatnio są meble zrobione z palet. Takie własnoręcznie zrobione kanapy i fotele będą wygodniejsze jeśli obłożysz je miękkimi poduchami. 

Nowa poduszka ułożona na krześle albo sofie to świetny sposób na prostą i niedrogą dekorację mebli ogrodowych. Bogactwo dostępnych wzorów i kolorów poduszek pozwoli łatwo nadać meblom charakter zgodny z Twoimi upodobaniami. Bez względu na to, czy wolisz klasyczny minimalizm czy kolorowe aranżacje, osiągniesz to poduszkami, które dostępne są w JYSK.

Jeśli chcesz, aby Twoje poduszki ogrodowe wyglądały świetnie przez kolejne lata, warto zainwestować w skrzynię na poduszki ogrodowe, która pomoże również szybko posprzątać rzeczy po całym dniu spędzonym w ogrodzie. 

Bardzo ekologicznym rozwiązaniem jest poduszka ułożona na palecie. Możesz w taki sposób stworzyć całą sofą i zestaw wypoczynkowy. Największym wyzwaniem może być tu poducha dopasowana wielkością do palet, ale i na to mamy rozwiązanie - poduszki SKJERPE, które idealnie pasują do europalet. 

    Poduszki ogrodowe - Oparcie