Regał na książki, i nie tylko

Regał to mebel wielofunkcyjny. W zależności od tego gdzie go ustawisz, będzie on spełniał inną funkcję. 

Regałami będą biblioteczka na książki, wysoki słupek na różne małe dekoracje, zamykana witryna na szklanki i kieliszki, miejsce do przechowywania dokumentów lub wyposażenie domowego warsztatu.  

Na regale doskonale sprawdzą się różnego rodzaju kosze i pudełka, w których można przechowywać różne szpargały bez robienia bałaganu. Odpowiednio dobrane kosze będą również dekoracją. 

W JYSK mamy regały w różnych stylach - białe z drewnianymi elementami, całe w kolorze drewna, które pasują do stylu skandynawskiego. Znajdziesz również u nas regały, które pasują do wnętrz w stylu loftowym. Jeśli potrzebujesz regałów do piwnicy, schowka lub pomieszczenia gospodarczego, to również takie znajdziesz w naszej ofercie.

 

  Regały - BASIC

  ?
  Regał VANDBORG 3 półki dąb/czarny
  225,-/szt.
  299,- /szt.
  Rabat 24%
  basic
  Regał VANDBORG 5 półek dąb/czarny
  300,-/szt.
  399,- /szt.
  Rabat 24%
  basic
  Regał VANDBORG 4 p/2 d dąb/czarny
  375,-/szt.
  499,- /szt.
  Rabat 24%
  basic

  Regały - PLUS

  ?
  Regał HERNING 3 półki biały
  185,-/szt.
  269,- /szt.
  Rabat 31%
  plus
  Regał HERNING 5 półki biały
  325,-/szt.
  449,- /szt.
  Rabat 27%
  plus
  Regał HORBELEV 5 półek czarny
  300,-/szt.
  399,- /szt.
  Rabat 24%
  plus
  Tylko online
  Regał MARKSKEL 2 szuflady biały/dąb
  700,-/szt.
  999,- /szt.
  Rabat 29%
  plus
  Regał VEDDE dąb dziki
  2474,-/Zestaw
  2946,- /Zestaw
  Rabat 16%

  Regały - GOLD

  ?

  Przy wyborze regałów, najważniejsze rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę to oczywiście rodzaj materiału z jakiego są zrobione.

  Następnie zwróć uwagę na wymiary - wysokość jest zależna od tego, ile półek ma regał. Może być wyższy, na 4 lub 5 półek, albo niższy na 2 lub 3 półki. Podobnie jest z szerokością. Nie ma jednej standardowej szerokości, więc łatwo Ci będzie wybrać coś dla siebie. 

  Możesz wybierać również kolor regału, tak aby najlepiej pasował do Twojego pomieszczenia. 

  Zwróć uwagę, czy potrzebujesz regału, który będzie miał z tyłu plecy, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że nic z tyłu nie wypadnie. Niektóre regały mają z przodu drzwiczki, za którymi może być na półkach bałagan. 

  Kilka regałów ustawionych koło siebie na dużej ścianie sprawi, że nie będziesz potrzebował innych dekoracji na ścianie. Oprócz tych, które postawisz na wolnych półkach. 

  Często regały występują jako zestawy, dostępne są w różnych rozmiarach. Zobacz na naszej stronie, czy nie znajdziesz innych mebli, które są Ci potrzebne, z tej samej serii.