Krzesła składane jako dodatkowe miejsce

Każdy z nas zna ten problem – potrzebujemy większej ilość krzeseł, żeby pomieścić wszystkich przyjaciół i rodzinę, ale nie mamy ich gdzie trzymać. 

Rozwiązaniem w takich sytuacjach są krzesła rozkładane, które nie zajmują dużo miejsca, kiedy nie są używane. Można je złożyć na płasko, dzięki czemu łatwo je przechowywać na bardzo małych przestrzeniach. 

Nie musisz rezygnować z dopracowanego wyglądu Twojego mieszkania, ponieważ nasze krzesła składane są bardzo ładne i stylowe. Możesz dowolnie wybrać ich kolor np. szary, czarny albo różowy. Mamy dwa rodzaje krzeseł składanych: z miękkim oparciem i oraz bez. Oba rodzaje, mają wygodne siedziska. 

W czasie podróży ciesz się składanym krzesełkiem, które łatwo złożysz i zapakujesz do samochodu. Dzięki niemu, będzie Ci wygodnie w miejscach, do którego nie zabrałbyś dużego krzesła. 

Dodatkowym miejscem dla gości mogą być również miękkie taborety w różnych kształtach i kolorach. Można je łatwo schować np. pod stół, albo w miejsce, w których nie będą przeszkadzać i wyjąć tylko wtedy kiedy będziesz je potrzebować. 
 

7 artykuł
  7 artykuł

  Jadalnia - Krzesła składane

  Taboret PADBORG aksamit jasnoszary/czarny
  110,-/szt.
  139,- /szt.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 139,- /szt.
  Rabat 20%
  Do wyczerpania zapasów
  Taboret JUNGHOLM naturalny
  150,-/szt.
  189,- /szt.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 189,- /szt.
  Rabat 20%