Krzesła składane jako dodatkowe miejsce

Każdy z nas zna ten problem – potrzebujemy większej ilość krzeseł, żeby pomieścić wszystkich przyjaciół i rodzinę, ale nie mamy ich gdzie trzymać. 

Rozwiązaniem w takich sytuacjach są krzesła rozkładane, które nie zajmują dużo miejsca, kiedy nie są używane. Można je złożyć na płasko, dzięki czemu łatwo je przechowywać na bardzo małych przestrzeniach. 

Nie musisz rezygnować z dopracowanego wyglądu Twojego mieszkania, ponieważ nasze krzesła składane są bardzo ładne i stylowe. Możesz dowolnie wybrać ich kolor np. szary, czarny albo różowy. Mamy dwa rodzaje krzeseł składanych: z miękkim oparciem i oraz bez. Oba rodzaje, mają wygodne siedziska. 

W czasie podróży ciesz się składanym krzesełkiem, które łatwo złożysz i zapakujesz do samochodu. Dzięki niemu, będzie Ci wygodnie w miejscach, do którego nie zabrałbyś dużego krzesła. 

Dodatkowym miejscem dla gości mogą być również miękkie taborety w różnych kształtach i kolorach. Można je łatwo schować np. pod stół, albo w miejsce, w których nie będą przeszkadzać i wyjąć tylko wtedy kiedy będziesz je potrzebować. 
 

7 artykuł
  7 artykuł

  Jadalnia - Krzesła składane

  Taboret VALLEKILDE Ś30 naturalny/biały
  100,-/szt.
  129,- /szt.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 129,- /szt. (Rabat 22%)
  Cena regularna 129,- (Rabat 22%)
  Rabat 22%
  Tylko online
  Taboret MALLING biały/szary
  135,-/szt.
  169,- /szt.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 169,- /szt. (Rabat 20%)
  Cena regularna 169,- (Rabat 20%)
  Rabat 20%

  Krzesła rozkładane - Wygoda i praktyczność

  Nasze krzesła rozkładane łączą wygodę z praktycznością. Możesz je łatwo złożyć i schować, gdy nie są potrzebne, co sprawia, że są idealne do małych przestrzeni lub okazjonalnych spotkań.

  Dostępne w różnorodnych kolorach i stylach, z pewnością znajdziesz krzesła, które pasują do Twojego wystroju.

  Składane krzesła do wielu zastosowań

  Nasze krzesła składane są wszechstronne i nadają się do wielu zastosowań.

  Możesz je wykorzystać podczas rodzinnych obiadów, przyjęć w ogrodzie, a także jako przenośne siedzisko na imprezy. Dzięki składanej konstrukcji są łatwe do przechowywania i transportu.