Narzuty w różnych kolorach do Twojej sypialni

 

Podróż z klasycznej do nowoczesnej sypialni za jednym zamachem? To możliwe!

Z narzutami JYSK jesteś w stanie odświeżyć swoją sypialnie jak za ruchem magicznej różdżki. Kapy na łóżko pomagają zachować higienę pościeli, w której każdej nocy przychodzi nam zasypiać. Nakrycia chronią ją od kurzu, wilgoci i przypadkowych plam. Dodatkowo, narzuta może być jednym z elementów dekoracyjnych każdej sypialni, a dzięki temu, że zajmuje całe łóżko dodaje jej przytulności. W ofercie posiadamy najróżniejsze wzory, kolory, materiały, a także rozmaite rozmiary narzut na łóżko.

19 products
  19 products

  Narzuty chronią kołdry i poduszki

  Narzuty pomagają w zapewnieniu porządku w sypialni i chronią kołdry i poduszki przed osiadaniem kurzu w ciągu dnia. Narzuty pomagają także podkreślić styl, który chcesz wyrazić. W JYSK dostępne są narzuty w wielu kolorach, wykonane z wielu materiałów i o różnych cechach, dlatego można wybrać odpowiednią dla siebie.

  Jeśli kupisz więcej niż jedną narzutę, możesz zmieniać ją kilka razy w roku, aby na nowo ożywić dom.

  Jeśli mieszkasz w mieszkaniu typu studio, Twoje łóżko funkcjonuje jako część pokoju dziennego. W takim przypadku ważna jest kreatywność i odpowiednie używanie łóżka jako mebla dziennego. Przy użyciu narzuty i kilku dużych poduszek możesz je zmienić w mebel dla gości. Takie rozwiązanie sprawdza się także w przypadku sypialni dla dzieci, w których łóżko jest także używane jako mebel dzienny.

  Podczas porannego ścielenia łóżka poczekaj kilka godzin, zanim położysz narzutę na kołdrę i poduszki. Dzięki temu wyparuje wilgoć, a kołdra lepiej zachowa swój naturalny kształt.