Narzuty w różnych kolorach do Twojej sypialni

 

Podróż z klasycznej do nowoczesnej sypialni za jednym zamachem? To możliwe!

Z narzutami JYSK jesteś w stanie odświeżyć swoją sypialnie jak za ruchem magicznej różdżki. Kapy na łóżko pomagają zachować higienę pościeli, w której każdej nocy przychodzi nam zasypiać. Nakrycia chronią ją od kurzu, wilgoci i przypadkowych plam. Dodatkowo, narzuta może być jednym z elementów dekoracyjnych każdej sypialni, a dzięki temu, że zajmuje całe łóżko dodaje jej przytulności. W ofercie posiadamy najróżniejsze wzory, kolory, materiały, a także rozmaite rozmiary narzut na łóżko.

15 artykuł
  15 artykuł

  Sypialnia - Narzuty

  Świetna oferta
  Narzuta BALLBLOM 240x260 beżowy
  135,-/szt.
  249,- /szt.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 249,- /szt. (Rabat 45%)
  Cena regularna 249,- (Rabat 45%)
  Rabat 45%
  Narzuta LILJEKONVAL dżersej 220x240
  100,-/szt.
  269,- /szt.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 269,- /szt. (Rabat 62%)
  Cena regularna 269,- (Rabat 62%)
  Rabat 62%
  Do wyczerpania zapasów
  Tylko w sklepie
  Narzuta VINTEREG 240x260 beżowy/szary
  200,-/szt.
  299,- /szt.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 299,- /szt. (Rabat 33%)
  Cena regularna 299,- (Rabat 33%)
  Rabat 33%

  Narzuty chronią kołdry i poduszki

  Narzuty pomagają w zapewnieniu porządku w sypialni i chronią kołdry i poduszki przed osiadaniem kurzu w ciągu dnia. Narzuty pomagają także podkreślić styl, który chcesz wyrazić. W JYSK dostępne są narzuty w wielu kolorach, wykonane z wielu materiałów i o różnych cechach, dlatego można wybrać odpowiednią dla siebie.

  Jeśli kupisz więcej niż jedną narzutę, możesz zmieniać ją kilka razy w roku, aby na nowo ożywić dom.

  Jeśli mieszkasz w mieszkaniu typu studio, Twoje łóżko funkcjonuje jako część pokoju dziennego. W takim przypadku ważna jest kreatywność i odpowiednie używanie łóżka jako mebla dziennego. Przy użyciu narzuty i kilku dużych poduszek możesz je zmienić w mebel dla gości. Takie rozwiązanie sprawdza się także w przypadku sypialni dla dzieci, w których łóżko jest także używane jako mebel dzienny.

  Podczas porannego ścielenia łóżka poczekaj kilka godzin, zanim położysz narzutę na kołdrę i poduszki. Dzięki temu wyparuje wilgoć, a kołdra lepiej zachowa swój naturalny kształt.