Mnóstwo dekoracji, które odmienią Twój dom

Dekorowanie mieszkania nie kończy się nigdy. Zawsze znajdzie się jakiś kącik, albo półka, która może być jeszcze piękniejsza. Po każdym remoncie i metamorfozie przychodzi moment kupowania dekoracji, i to właśnie on jest często najprzyjemniejszy. To właśnie wtedy można poszaleć w kupowaniu wyposażenia kuchni, ramek, wazonów i świeczek! I to do kilku pomieszczeń!

Wystarczy dodać kilka kolorowych poduszek, świeczników albo zegar, aby nadać każdemu pokojowi zupełnie odmienny charakter. Wazony ze świeżymi (albo sztucznymi) kwiatami zawsze ożywi każde wnętrze i jest świetnym sposobem na zagospodarowanie wolnej przestrzeni. 

Dodatki i dekoracje to też najważniejsze punkty weekendowych metamorfoz, które nie wymagają czasochłonnych i drogich remontów. Powieszenie na ścianie obrazków, przesadzenie kwiatów do nowych doniczek albo włożenie świeżych kwiatów do wazonów i od razu pomieszczenia nabierają nowego blasku.  

Elementy dekoracyjne w pomieszczeniu mogą mieć mocne, kontrastowe kolory, które będą się wyróżniały na tle bardziej stonowanych odcieni ścian i mebli. Obrazy na ścianach, kolorowe doniczki wstawione w kwietnik, fikuśne figurki w wyrazistych kolorach ziemi (ceglanym, butelkowej zieleni, świecącym srebrnym i złotym) będą się wyróżniały na tle szarych i beżowych ścian i świetnie pasowały do drewnianych mebli.

 

273 artykuł
  273 artykuł

  Rośliny sztuczne

  Kwiat sztuczny DAVID W65cm mix
  45,-/szt.
  45,- /szt.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 45,- /szt.
  Cena regularna 79,95
  Świetna oferta
  Tylko w sklepie
  Kwiat sztuczny GREGERT W70cm beżowy
  4,50/szt.
  7,- /szt.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 7,- /szt. (Rabat 35%)
  Cena regularna 22,95 (Rabat 80%)
  Rabat 35%
  Tylko w sklepie
  Kwiat sztuczny RAGNAR W55cm orchidea
  8,-/szt.
  17,50 /szt.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 17,50 /szt. (Rabat 54%)
  Cena regularna 17,50 (Rabat 54%)
  Rabat 54%