Dekoracje, które odmienią twój dom

Dekorowanie mieszkania nie kończy się nigdy. Zawsze znajdzie się jakiś kącik, albo półka, która może być jeszcze piękniejsza. Po każdym remoncie i metamorfozie przychodzi moment kupowania dekoracji, i to właśnie on jest często najprzyjemniejszy. To właśnie wtedy można poszaleć w kupowaniu wyposażenia kuchni, ramek, wazonów i świeczek! I to do kilku pomieszczeń!

Wystarczy dodać kilka kolorowych poduszek, świeczników albo zegar, aby nadać każdemu pokojowi zupełnie odmienny charakter. Wazony ze świeżymi (albo sztucznymi) kwiatami zawsze ożywi każde wnętrze i jest świetnym sposobem na zagospodarowanie wolnej przestrzeni. 

Dodatki i dekoracje to też najważniejsze punkty weekendowych metamorfoz, które nie wymagają czasochłonnych i drogich remontów. Powieszenie na ścianie obrazków, przesadzenie kwiatów do nowych doniczek albo włożenie świeżych kwiatów do wazonów i od razu pomieszczenia nabierają nowego blasku.  

Elementy dekoracyjne w pomieszczeniu mogą mieć mocne, kontrastowe kolory, które będą się wyróżniały na tle bardziej stonowanych odcieni ścian i mebli. Obrazy na ścianach, kolorowe doniczki wstawione w kwietnik, fikuśne figurki w wyrazistych kolorach ziemi (ceglanym, butelkowej zieleni, świecącym srebrnym i złotym) będą się wyróżniały na tle szarych i beżowych ścian i świetnie pasowały do drewnianych mebli.

 

Podkreśl charakter swojego wnętrza

Dodatki i dekoracje mogą zmienić wygląd każdego pomieszczenia bez konieczności przeprowadzania kosztownych remontów. Wybierz kilka kolorowych poduszek, świeczników lub zegar, aby nadać swojemu wnętrzu zupełnie nowy charakter. Ożyw każdy kąt swojego domu za pomocą wazonów z kwiatami, które dodadzą uroku i świeżości.

Ożyw swoje wnętrze kolorami

Weekendowe metamorfozy stają się przyjemnością dzięki dodatkom i dekoracjom. Zmiana obrazków na ścianie, przesadzenie kwiatów do nowych doniczek lub dodanie świeżych kwiatów do wazonów to szybki sposób na odświeżenie każdego pomieszczenia. Wykorzystaj moc kolorów, aby stworzyć kontrastowe akcenty, które wyróżnią się na tle stonowanych ścian i mebli.

Szybkie zmiany, wielkie efekty

Wyraziste dodatki dekoracyjne, takie jak kolorowe doniczki czy figury w intensywnych odcieniach ziemi, dodają charakteru każdemu pomieszczeniu. Stwórz harmonijne kompozycje, które będą się pięknie komponować z pozostałymi elementami wnętrza, tworząc przytulną atmosferę w Twoim domu.