Maty łazienkowe i dywaniki do łazienki

Nie ma nic gorszego niż dotknięcie gołą, mokrą stopą zimnej podłogi w łazience po wyjściu z relaksującej kąpieli. Dlatego zawsze potrzebna jest mata łazienkowa, dzięki której nie będziesz odczuwać dyskomfortu. Po szybkim prysznicu trzeba uważać, żeby się nie przewrócić w pośpiechu na mokrych kafelkach, dlatego dla bezpieczeństwa swoich bliskich oraz swojego połóż na ziemi matę antypoślizgową.

Chodnik w łazience nie tylko zwiększy Twój komfort ale też może odmienić wnętrze. Tak samo jak maty antypoślizgowe, chodniki w JYSK są zrobione z wysokiej jakości materiałów i pasują do skandynawskiego designu. 

Chodniczki są dostępne w różnych kolorach, tak żeby najlepiej pasowały do wystroju łazienki. Możesz mieć kilka mat, które będziesz wymieniać za każdym razem, kiedy będziesz mieć ochotę na jakąś zmianę. 

45 artykuł
  45 artykuł

  Bezpieczeństwo i komfort z matami antypoślizgowymi

  Zapewnij bezpieczeństwo i komfort swoim bliskim dzięki matom antypoślizgowym. Po prysznicu unikaj przewrotów na mokrych kafelkach, a po kąpieli ciesz się ciepłem i miękkością naszych mat łazienkowych. Obejrzyj naszą różnorodność wzorów i kolorów, które pasują do każdego wnętrza.

  Odmień wnętrze z chodniczkami

  Chodniczki w łazience to nie tylko dodatek do komfortu, ale także sposób na odmianę wnętrza. W JYSK oferujemy chodniki z wysokiej jakości materiałów, doskonale wpisujące się w skandynawski design. Dostępne w różnych kolorach, idealnie dopasują się do wystroju Twojej łazienki.

  Różnorodność kolorów do twojej łazienki

  Ożyw wnętrze łazienki za pomocą naszych mat i chodników w różnorodnych kolorach. W JYSK znajdziesz paletę barw, pozwalającą na dopasowanie do każdego stylu. Zainwestuj w kilka mat, aby swobodnie wymieniać je i odmieniać wygląd łazienki według własnych upodobań.