Maty łazienkowe i dywaniki do łazienki

Nie ma nic gorszego niż dotknięcie gołą, mokrą stopą zimnej podłogi w łazience po wyjściu z relaksującej kąpieli. Dlatego zawsze potrzebna jest mata łazienkowa, dzięki której nie będziesz odczuwać dyskomfortu. Po szybkim prysznicu trzeba uważać, żeby się nie przewrócić w pośpiechu na mokrych kafelkach, dlatego dla bezpieczeństwa swoich bliskich oraz swojego połóż na ziemi matę antypoślizgową.

Chodnik w łazience nie tylko zwiększy Twój komfort ale też może odmienić wnętrze. Tak samo jak maty antypoślizgowe, chodniki w JYSK są zrobione z wysokiej jakości materiałów i pasują do skandynawskiego designu. 

Chodniczki są dostępne w różnych kolorach, tak żeby najlepiej pasowały do wystroju łazienki. Możesz mieć kilka mat, które będziesz wymieniać za każdym razem, kiedy będziesz mieć ochotę na jakąś zmianę. 

Bezpieczeństwo i komfort z matami antypoślizgowymi

Zapewnij bezpieczeństwo i komfort swoim bliskim dzięki matom antypoślizgowym. Po prysznicu unikaj przewrotów na mokrych kafelkach, a po kąpieli ciesz się ciepłem i miękkością naszych mat łazienkowych. Obejrzyj naszą różnorodność wzorów i kolorów, które pasują do każdego wnętrza.

Odmień wnętrze z chodniczkami

Chodniczki w łazience to nie tylko dodatek do komfortu, ale także sposób na odmianę wnętrza. W JYSK oferujemy chodniki z wysokiej jakości materiałów, doskonale wpisujące się w skandynawski design. Dostępne w różnych kolorach, idealnie dopasują się do wystroju Twojej łazienki.

Różnorodność kolorów do twojej łazienki

Ożyw wnętrze łazienki za pomocą naszych mat i chodników w różnorodnych kolorach. W JYSK znajdziesz paletę barw, pozwalającą na dopasowanie do każdego stylu. Zainwestuj w kilka mat, aby swobodnie wymieniać je i odmieniać wygląd łazienki według własnych upodobań.