RAMKI NA ZDJĘCIA – NAJLEPSZA DEKORACJA ŚCIAN

Każdy z nas ma w domu ścianę, która nie nadaje się do powieszenia żadnej półki, albo kawałek ściany, przy której nie stanie regał.

Taki pusty kawałek ściany można kreatywnie zagospodarować wieszając na niej ramki z ulubionymi zdjęciami. Jeśli kawałek ściany jest dość duży możesz wybrać różne wielkości ramek i takie wywołać zdjęcia.  Miks różnych wielkości zdjęć będzie świetną dekoracją, która będzie przyciągała Twój wzrok i wzrok Twoich gości.

Na ścianie, oprócz zdjęć możesz również zawiesić ulubione obrazki albo plakaty. Najlepiej wyglądają duże ramy z delikatnym pasportu, które podkreślają wydruki.  

Zanim zrobisz ścienną galerię pamiętaj, aby najpierw przymierzyć i dobrze rozplanować rozmieszczenie ich powieszenie. Możesz je rozrysować na dużym arkuszu papieru i przyłożyć do ściany (łatwiej będzie Ci przybić gwoździki, na których powiesisz ramki) albo użyć specjalnych mocowań, które po usunięciu nie zostawiają śladów.  

Ramka ze zdjęciem nie musi wisieć na ścianie – może byś ustawiona na wolnej półce, w witrynie czy na biurku. Wszędzie tam, gdzie chcesz mieć

Dzięki temu, że w JYSK znajdziesz różne rodzaje i kolory ramek na pewno wybierzesz wśród nich coś dla siebie.

28 artykuł
  28 artykuł

  Dekoracje - Ramki

  Świetna oferta
  Ramka na zdjęcie VALTER 10x15cm biały
  5,50/szt.
  10,95 /szt.
  Rabat 49%
  Tylko w sklepie
  Ramka na zdj. VALTER 30x40cm biały
  10,-/szt.
  29,95 /szt.
  Rabat 66%
  Do wyczerpania zapasów
  Tylko w sklepie
  Ramka na zdj. OSCAR 21x30cm biały
  8,50/szt.
  29,95 /szt.
  Rabat 71%
  Do wyczerpania zapasów
  Tylko w sklepie
  Ramka na zdj. OSCAR 21x30cm czarny
  8,50/szt.
  29,95 /szt.
  Rabat 71%
  Do wyczerpania zapasów
  Tylko w sklepie