STÓŁ NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Do stołu nie siadamy tylko po to, aby zjeść posiłki z najbliższymi. Często stoły jadalne przeistaczają się w centrum dowodzenia domem, przy których załatwiane są najważniejsze sprawy – pracujemy na komputerze, szukamy informacji w Internecie, dzieci odrabiają lekcje. Przy stole rozmawiamy, gramy razem w planszówki, albo rozkładamy mapę i planujemy podróże. 

Stół musi mieć odpowiednie wymiary, a jego wielkość powinna być dostosowana do ilość osób, które będą z niego korzystać. Nie zawsze stół musi być duży, czasem wystarczy tylko mały okrągły albo niewielki kwadratowy. Jeśli tylko od czasu do czasu musi się przy nim zmieścić więcej osób, to warto zastąpić go stołem rozkładanym lub z dodatkowym blatem. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo miejsca. 

W JYSK mamy bardzo duży wybór stołów, wśród których znajdziesz duże i małe, okrągłe i prostokątne. Królują u nas stoły drewniane, głównie w odcieniach buku, dębu i sosny. Mamy również w ofercie stoły białe oraz czarne, a także z łączonych materiałów - np. metalu i drewna. 


 

Stoły do jadalni - Stoły do jadalni