WYBIERZ STÓŁ NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Czas spędzony przy stole to nie tylko jedzenie posiłków z najbliższymi. Często stoły jadalne przeistaczają się w centrum dowodzenia domem, przy których załatwiane są najważniejsze sprawy – pracujemy na komputerze, szukamy informacji w Internecie, dzieci odrabiają lekcje, a dorośli rozkładają mapę i planują podróże. 

Stół musi mieć odpowiednie wymiary, a wielkość dostosowana do ilość osób, które będą z niego korzystać. Nie zawsze stół musi być duży, czasem wystarczy tylko mały okrągły albo niewielki kwadratowy. Jeśli tylko od czasu do czasu musi się przy nim zmieścić więcej osób, to warto zastąpić go stołem rozkładanym lub z dodatkowym blatem. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo miejsca. 

W JYSK mamy bardzo duży wybór stołów, wśród których znajdziesz duże i małe, okrągłe i prostokątne. Królują u nas stoły drewniane, głównie w odcieniach buk, dąb i sosna. Mamy również w ofercie kilka stołów białych oraz z mieszanych kolorów i materiałów. Najczęstszym połączeniem jest drewno i biały lub czarny kolor oraz szklany blat. 
 

Stoły do jadalni - Stoły do jadalni