WYGODNE FOTELE W MODNYCH KOLORACH I KSZTAŁTACH 

Wygodny fotel to marzenie wielu z nas. Miejsce, w którym będzie można się zrelaksować oglądając telewizor lub rozsiąść się wygodnie z ulubioną książką. Do wyboru w JYSK są fotele, które będą pasowały do różnych pomieszczeń.

Fotele z masażem z czarnej skóry to meble, w których można się doskonale zrelaksować. Do domowego gabinetu, albo miejsca do pracy, pasuje obrotowy fotel, na którym wygodniej będzie spędzić kilka godzin przy biurku. Szary uszak pasuje do wszystkich wnętrz - pokoju dziecka, salonu lub sypialni. Nie mogło zabraknąć w naszej ofercie fotelu finka, które od lat są bardzo często spotykane w polskich domach. 

Dodatkiem, który dodatkowo wzmocni komfort siedzenia w fotelu będzie szezlong lub podnóżek. Niektóre nasze modele mają go w zestawie. Alternatywą jest pufa, która może spełniać te same funkcje co podnóżek. 

Fotelami możesz dopełnić wygląd swojego salonu, lub zupełnie go odmienić. Obok fotela postaw wiklinowy koszyk z kocem, który przyda się podczas chłodniejszych wieczorów.  

Salon - Fotele