KREDENS CZY WITRYNA - CO LEPSZE DO JADALNI?

Oczywiste jest, że najważniejszymi elementami jadalni są stół i krzesła, jednak często potrzebny jest dodatkowy mebel, żeby mieć różne rzeczy pod ręką. 

Kredens sprawdzi się w każdym mieszkaniu, bo gdzieś musisz pochować dodatkowe ładowarki, serwetki i inne przedmioty, które przydają się od czasu do czasu. Te wszystkie małe akcesoria, z których lubi tworzyć się bałagan. Obojętnie czy wybierzesz kredens z szufladami czy z półkami, nikt nie będzie widział co chowasz w środku. 

Witryna ma szklane drzwi, albo chociaż elementy, więc zawsze musisz utrzymywać w niej porządek. Ale to właśnie ten szklany element powoduje, że talerze, szklanki i kieliszki stają się dodatkową ozdobą pokoju. Nie bez powodu inna jej nazwa to gablota - można w niej pięknie wyeksponować ozdobne naczynia i dekoracje. 

Kredensy w JYSK są zazwyczaj niskie albo średniej wysokości. Dzięki temu zyskujesz dodatkowe miejsce na ustawienie swoich ulubionych dekoracji albo sprzętu grającego.  

Witryny natomiast są wyższe i węższe niż kredensy. Zajmują mniej miejsca, ale trudniej ustawić na nich dekoracje. 

Jeśli nie chcesz, albo nie możesz się zdecydować, to możesz kupić witrynę i kredens z jeden serii. Te meble są zrobione z wysokiej jakości materiałów i występują w różnych kolorach. Najpopularniejsze od lat są meble białe, drewniane (najczęściej dąb, który występuje w trzech wariantach kolorystycznych) albo mieszane białe z drewnianymi elementami. Powoli jednak ten trend się odwraca i dlatego wprowadzamy do asortymentu bardziej odważne kolory np. meble w kolorze butelkowej zieleni. 

  Kredensy i witryny - PLUS

  ?
  Szafka LADBY 2 drzwi wzór biały
  325,-/szt.
  699,- /szt.
  Rabat 53%
  plus
  Kredens TRAPPEDAL 1 drzwi dąb/czarny
  450,-/szt.
  999,- /szt.
  Rabat 54%
  plus
  Kredens AABENRAA 3 drzwi dąb/czarny
  500,-/szt.
  1099,- /szt.
  Rabat 54%
  plus
  Tylko online
  Kredens HASLUND 2 drzwi 3 szuflady dąb
  600,-/szt.
  999,- /szt.
  Rabat 39%
  plus
  Nadstawka MARKSKEL 2 drzwi biały/dąb
  750,-/szt.
  999,- /szt.
  Rabat 24%
  plus
  Kredens MARKSKEL 3 drzwi biały/dąb
  950,-/szt.
  1199,- /szt.
  Rabat 20%
  plus
  Witryna MARKSKEL 2 drzwi biały/dąb
  1100,-/szt.
  1499,- /szt.
  Rabat 26%
  plus
  Kredens MARKSKEL + nadstawka MARKSKEL
  1695,-/Zestaw
  2198,- /Zestaw
  Rabat 22%
  Kredens JUNGEN 2 drzwi dąb dziki
  850,-/szt.
  1199,- /szt.
  Rabat 29%
  plus
  Witryna JUNGEN 2 drzwi dąb dziki
  1500,-/szt.
  2199,- /szt.
  Rabat 31%
  plus

  Kredensy i witryny stwarzają nowe możliwości

  Kredensy i witryny są przestronne i idealnie nadają się do przechowywania różnych rzeczy. Można w nich chować rzadko używane przedmioty. Rzeczy trzymane w kredensie są niewidoczne, natomiast za szklanymi drzwiami witryny można zaprezentować serwis z chińskiej porcelany lub kolekcję pięknych kryształów.

  Kredensy i witryny są dostępne w różnych rozmiarach, wykonano je z różnych materiałów i różnią się wyglądem. W JYSK na pewno znajdą Państwo kredens lub witrynę idealnie pasującą do Twojego domu. W ofercie mamy wszystko, począwszy od nowoczesnych kredensów o białym wykończeniu na wysoki połysk, poprzez sosnowe szafki z „aptecznymi” szufladami, aż do witryn o antycznym wyglądzie. Zapoznaj się z asortymentem produktów JYSK i daj się zainspirować.