KREDENS CZY WITRYNA - CO LEPSZE DO JADALNI?

Oczywiste jest, że najważniejszymi elementami jadalni są stół i krzesła, jednak często potrzebny jest dodatkowy mebel, żeby mieć różne rzeczy pod ręką. 

Kredens sprawdzi się w każdym mieszkaniu, bo gdzieś musisz pochować dodatkowe ładowarki, serwetki i inne przedmioty, które przydają się od czasu do czasu. Te wszystkie małe akcesoria, z których lubi tworzyć się bałagan. Obojętnie czy wybierzesz kredens z szufladami czy z półkami, nikt nie będzie widział co chowasz w środku. 

Witryna ma szklane drzwi, albo chociaż elementy, więc zawsze musisz utrzymywać w niej porządek. Ale to właśnie ten szklany element powoduje, że talerze, szklanki i kieliszki stają się dodatkową ozdobą pokoju. Nie bez powodu inna jej nazwa to gablota - można w niej pięknie wyeksponować ozdobne naczynia i dekoracje. 

Kredensy w JYSK są zazwyczaj niskie albo średniej wysokości. Dzięki temu zyskujesz dodatkowe miejsce na ustawienie swoich ulubionych dekoracji albo sprzętu grającego.  

Witryny natomiast są wyższe i węższe niż kredensy. Zajmują mniej miejsca, ale trudniej ustawić na nich dekoracje. 

Jeśli nie chcesz, albo nie możesz się zdecydować, to możesz kupić witrynę i kredens z jeden serii. Te meble są zrobione z wysokiej jakości materiałów i występują w różnych kolorach. Najpopularniejsze od lat są meble białe, drewniane (najczęściej dąb, który występuje w trzech wariantach kolorystycznych) albo mieszane białe z drewnianymi elementami. Powoli jednak ten trend się odwraca i dlatego wprowadzamy do asortymentu bardziej odważne kolory np. meble w kolorze butelkowej zieleni. 

Kredensy i witryny - BASIC ?

Kredensy i witryny - PLUS ?