Szukamy nowych lokali

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sklepów JYSK w Polsce, poszukujemy powierzchni pod działalność handlu detalicznego z branży wyposażenia wnętrz. Interesuje nas zarówno udział w nowych projektach, jak i najem w obiektach już funkcjonujących. Gwarantujemy wykonanie długoterminowych umów.

Optymalną wielkością dla naszej działalności jest powierzchnia około 1.250 m2 (w tym nie mniej niż: 950 m2 sali sprzedaży; 250 m2 magazynu; 50 m2 zaplecza sanitarno-biurowego). Szukamy powierzchni jednolitych (szerokość sali sprzedaży nie mniejsza niż 18m), o regularnym kształcie, położonych wyłącznie na parterze. Na chwilę obecną zainteresowani jesteśmy miastami powyżej 20 tysięcy mieszkańców.

Lokale muszą spełniać warunki związane z dostawami towarów przez duże samochody ciężarowe (możliwość dojazdu i rozładunku). Preferujemy lokalizacje dobrze skomunikowane z miastem, bardzo dobrze widoczne od ulicy, w sąsiedztwie innych obiektów handlowych.

Bardzo istotna jest dla nas możliwość eksponowania znaków reklamowych na elewacji lokalu. Minimalna ilość miejsc parkingowych - 30.

Zainteresowane współpracą osoby prosimy o bezpośredni kontakt z:

Tomasz Suchomski
Koordynator ds. Rozwoju i
Zarządzania Obiektami
telefon: +48 695 310 326
tsuch@jysk.com