Obsługa klienta

 

Kontakt

Jeśli masz pytania lub komentarze, możesz zawsze skontaktować się z nami poprzez naszą stronę internetową JYSK.pl Na naszej stronie znajdziesz rownież godziny otwarcia i adresy wszystkich sklepow. Przeczytaj więcej

 

Wyprobuj materac GOLD

MASZ NA TO 100 DNI - ponieważ dobry sen jest kluczem do zdrowego i szczęśliwego życia. Przeczytaj więcej

 

Dostawa do domu

Masz problem z dostawą mebli do domu? Nie martw się, pomożemy Ci dostarczyć Twoje zakupy. Usługa jest dostępna dla sprzedaży w sklepach stacjonarnych. Zapytaj o szczegóły sprzedawcę w sklepie.


Gwarancja

W JYSK zapewniamy wydłużoną gwarancję na wybrane artykuły z naszego asortymentu. Gwarancja ta obejmuje szeroką gamę naszych produktów wysokiej jakości: kołder i materaców. Pamiętaj, aby zachować paragon, który jest podstawą do złożenia reklamacji.

 

25 lat gwarancji na materace w JYSK

Zapytaj o szczegoły w najbliższym sklepie JYSK. Przeczytaj więcej

 

Wymiana lub zwrot towaru

Nielimitowany czas na wymianę lub zwrot towaru. Towar nie może być rozpakowany ani używany – należy pamiętać rownież o zachowaniu paragonu! Przeczytaj więcej

 

Reklamacje

W okresie 2 lat od daty zakupu zakupiony towar podlega ogolnemu prawu do reklamacji, zgodnie z ustawą o sprzedaży konsumenckiej. Jeśli chcesz złożyć reklamację, zgłoś się wraz z paragonem i produktem do najbliższego sklepu JYSK.

 

Gwarancja ceny

Jeśli w ciągu 30 dni od daty zakupu w JYSK znajdziesz w naszym sklepie ten sam artykuł w niższej cenie, zwrócimy Tobie różnicę.

 

Newsletter

Zamów otrzymywanie naszego newslettera o nowych promocjach i ofertach bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową. Przeczytaj więcej

 

Sprawdź dostępność

Przed udaniem się do sklepu sprawdź czy produkt, który chcesz zakupić jest w nim dostępny. Jeśli chcesz by Twoje zamówienie gotowe czekało już w sklepie skorzystaj z usługi Click&Collect.