W WIGILIĘ MY TEŻ MAMY WOLNE

16.07.2024

W sklepach sieci JYSK Wigilia 2017 będzie dla pracowników dniem całkowicie wolnym od pracy.  To wyjątkowa inicjatywa w skali całego kraju i prezent dla Pracowników firmy, którzy ten wyjątkowy czas będą mogli spędzić w gronie najbliższych. Jednocześnie w tym tak gorącym przedświątecznym okresie sieć JYSK wprowadziła kilka udogodnień dla klientów.

Pomysł na wolną Wigilię we wszystkich sklepach JYSK pojawił się w ubiegłym roku. Jest to wyjątkowa w skali kraju inicjatywa a jedyną motywacją do jej podjęcia było dobro pracowników JYSK.

Wolna Wigilia – taki mamy prezent dla naszych pracowników. Wierzymy, że nie ma nic cenniejszego niż umożliwienie spędzenia całego dnia z najbliższymi. Wierzymy także, że zadowolenie i uśmiechy naszych współpracowników wywołane decyzją o dniu wolnym w Wigilię przełożą się na jeszcze większe zadowolenie naszych klientów - mówi Piotr Padalak, dyrektor generalny JYSK Polska. Jesteśmy kupcami, którym zależy na dobrej opinii na rynku. Liczymy na to, że miły gest w kierunku naszych współpracowników zostanie doceniony przez naszych klientów. Sądząc po ubiegłorocznych reakcjach na portalach społecznościowych oraz pozytywnych komentarzach naszych klientów  - decyzja spotkała się z uznaniem konsumentów – podkreśla Padalak.

LEPSZY GWAR W KUCHNI NIŻ GWAR PRZY KASIE

Dla Pracowników JYSK wolna Wigilia to także wielka radość w ich domach.

„Okres przedświąteczny jest niezwykle pracowity, dlatego wolna Wigilia daje nam możliwość nadrobienia zaległości, przygotowania wszystkiego na czas, a poza tym miło jest usiąść do stołu, kiedy nie jest się zmęczonym pracą w, nastroju świąteczno- rodzinnym. Lepszy gwar w kuchni przy smażeniu rybki niż gwar przy kasie. – mówi  Marta, sprzedawca w sklepie w Chojnicach

Pracownicy podkreślają, że wolny dzień i umożliwienie spędzenia Wigilii w rodzinnej atmosferze jest najlepszym prezentem jaki mogą otrzymać.  Niektórzy dzięki temu mają szansę aktywnie włączyć się w przygotowania.

Jestem ojcem i dzięki temu, że mam tego dnia wolne, mogę spędzić cały dzień z rodziną, a także pomóc żonie w przygotowaniach świątecznych. Daje to też możliwość większej regeneracji sił po przedświątecznym szale zakupowym w naszych sklepach” – podkreśla  Kamil, Lider sprzedaży w sklepie w Rumii

 „Dla mnie jako nowego pracownika wolna Wigilia w handlu jest czymś nowym, bardzo jestem zadowolony że właśnie ten czas mogę poświęcić dla siebie i mojej rodziny, jest to dla mnie czymś w rodzaju prezentu – dodaje Maciej, sprzedawca z Gdyni

W GRUDNIU CZYNNE DŁUŻEJ

Jednocześnie w gorącym przedświątecznym okresie sieć JYSK wprowadziła kilka udogodnień dla klientów. W tygodniu przed świętami sklepy będą czynne do 21.00. Dodatkowo przez cały czas, bez przerw świątecznych działa sklep internetowy JYSK.pl.

Konsumenci dowiedzą się o wolnej Wigilii w sklepach JYSK z reklamy TV emitowanej w dniach 18-23.12.2017 , informacji umieszczonej na profilu JYSK Polska na Facebooku oraz gazetek reklamowych i informacji umieszczonych w sklepach.