W sklepach sieci JYSK Wigilia 2016 będzie dla pracowników dniem całkowicie wolnym od pracy.

17.06.2024

Bardzo zależy nam na dobrej i przyjaznej atmosferze pracy w JYSK Polska, dlatego w tym roku postanowiliśmy zrobić naszym współpracownikom miłą niespodziankę. Dzień Wigilii Świąt Bożego Narodzenia, czyli 24.12.2016 będzie dniem wolnym od pracy we wszystkich naszych sklepach.

„Wierzymy, że zadowolenie i uśmiechy naszych współpracowników wywołane decyzją o dniu wolnym w Wigilię przełożą się na jeszcze większe zadowolenie naszych klientów i tym samym jeszcze lepsze wyniki sprzedaży. Mam wielką nadzieję, że również nasi klienci pochwalą tę decyzję ” mówi Piotr Padalak, Dyrektor Generalny JYSK Polska.

Już od wielu lat w Wigilię JYSK zamykał sklepy o godz. 13.00, czyli wcześniej niż większość rynku. W tym roku JYSK Polska postanowił pójść krok dalej.

„Jednocześnie w tym tak gorącym przedświątecznym okresie wprowadziliśmy w sklepach sieci JYSK kilka udogodnień dla naszych klientów w tym również bardzo dogodne godziny handlu w grudniu.

Dodatkowo przez cały czas, bez przerw świątecznych działa sklep internetowy JYSK.pl, w którym można dokonać zakupów.

Mamy nadzieję, że w ten sposób umożliwimy naszym klientom dokonanie zakupu świątecznych prezentów przed 24 grudnia”, dodaje Piotr Padalak.

Dane kontaktowe:

Piotr Padalak, Country Manager, JYSK Polska, pp@JYSK.com

Joanna Kalinowska, Sales&Marketing Manager, JYSK Polska, jkal@JYSK.com tel. (+48) 695310411

O JYSK
JYSK GROUP ma swoje korzenie w Skandynawii. Pierwszy sklep otwarto w Danii w 1979 roku. Dziś JYSK GROUP posiada ponad 2400 sklepów oraz 21000 pracowników w 45 krajach.  W Niemczech i Austrii grupa działa pod nazwą Dänisches Bettenlager. Nazwa JYSK obowiązuje w pozostałych krajach. Ambicją JYSK GROUP jest oferowanie dobrej oferty dla każdego i obecność na każdym kontynencie. Właścicielem JYSK GROUP jest Lars Larsen, który jest również właścicielem sieci meblowych Bolia.com, IDEmøbler oraz ILVA – jak i wielu innych firm. Łączny obrót sieci LARS LARSEN GROUP to 3,6 miliarda euro.