SKANDYNAWSKI KLIMAT W KATOWICACH

14.04.2024

25 stycznia 2018 o 8:00 rano JYSK otworzy nowy sklep przy Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach. Mieszkańcy będą mogli znaleźć wiele inspiracji oraz wspaniałych ofert dla swoich domów. Z okazji otwarcia nowego sklepu na mieszkańców czeka mnóstwo atrakcji - wyjątkowe warsztaty – jak w kilku prostych krokach udekorować swoje wnętrze - odbędą się w sobotę 27.01. o godzinie 14.00.

Autorki bloga Sistersabout Marcelina i Ewelina podpowiedzą jak w prosty sposób udekorować swoje mieszkanie w skandynawskim stylu i zgodnie z filozofią hygge. 

Otoczenie jest ważne, więc nie bójmy się wprowadzać zmian do naszego wnętrza -  zmian, które nie zrujnują naszego rodzinnego budżetu, a możemy zrealizować je  szybko i prosto w jeden, wolny wieczór” – podkreślają blogerki.

Aglomeracja miejska oraz infrastruktura Katowic rozwijają się w błyskawicznym tempie. JYSK chce zapewnić swoim klientom łatwy dostęp do produktów, dlatego od dawna szukał odpowiedniej lokalizacji dla 3. sklepu w stolicy Śląska. Teraz mieszkańcy będą mieli jeszcze większy wybór łóżek, mebli i artykułów do dekoracji wnętrz.

„W naszym nowym sklepie klienci znajdą bogatą ofertę mebli. Inspirujące mini aranżacje będą stałą ekspozycją pasażu centrum handlowego. Chcemy dzięki temu zachęcić do zabawy w urządzanie swoich wnętrz. Oprócz inspiracji, na klientów będzie czekać uśmiechnięta  i pomocna załoga – podkreśla Artur Waler, kierownik regionu. 

JYSK chce inspirować swoich klientów i sprawić, aby urządzanie domów i wnętrz były przyjemnością i ciekawą przygodą. Z okazji otwarcia sklepu mieszkańców Katowic zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z autorkami bloga Sistersabout.

„Jeśli marzy nam się radykalna zmiana, chcemy całkowicie odmienić nasze wnętrza to nie potrzebny jest nam wielki remont czy drogie, wyszukane meble. Często wystarczy skupić się na niebanalnych dodatkach, dobrać odpowiednie tkaniny, a nasze wnętrze zmieni się nie do poznania– podkreślają Ewelina i Marcelina, które w sobotę 27.01 od godziny 14.00 poprowadzą warsztaty.

Nie ma nic lepszego niż położenie się na wygodnej sofie z kubkiem gorącej herbaty po całym dniu pracy. To są te bezcenne momenty, za pośrednictwem których ładujemy baterie, aby energicznie rozpocząć kolejny dzień. Zapraszamy wszystkich, aby poczuli ten skandynawski klimat w stolicy Śląska.

JYSK w Katowicach:

- załoga sklepu liczyć będzie 9 pracowników

- powierzchnia sklepu wynosi 957 m2

- otwarcie sklepu 25.01.2018, 8:00

- adres sklepu: Centrum Handlowe 3 Stawy, ul. Pułaskiego 60, 40-028 Katowice