STOŁY OGRODOWE NA KAŻDY GUST

Latem nasz ogród w naturalny sposób staje się dodatkową jadalnią i bawialnią, w której z przyjemnością spędzamy czas. Czy jest coś lepszego, niż w ciepły, letni wieczór zjeść kolację na świeżym powietrzu i razem z rodziną lub przyjaciółmi usiąść do stołu ogrodowego zastawionego letnimi smakołykami? W JYSK znajdziesz stoły ogrodowe różnej wielkości i o różnorodnym wzornictwie. Mamy zarówno modele z okrągłymi, jak i z kwadratowymi blatami, i na pewno wybierzesz spośród nich mebel, który będzie doskonale wyglądał na Twoim tarasie.

Mamy dostępne stoły  wykonane z różnych materiałów, w tym z drewna twardego, drewna syntetycznego - artwoodu, kamienia syntetycznego – fiberstone, metalu, szkła lub plastiku.

Wybierając stół ogrodowy, musisz zdecydować, czy ma to być mebel z materiału niewymagającego pielęgnacji, takiego jak tworzywo sztuczne lub drewno syntetyczne, czy też wolisz klasyczny, drewniany stół ogrodowy, który wymaga niewielkich zabiegów pielęgnacyjnych. Bez względu na to, jakiego wyboru dokonasz, dzięki prostym poradom od JYSK z łatwością zadbasz o elementy drewniane i zabezpieczysz je tak, aby pozostały piękne przez wiele lat.

Przy zakupie stołu ogrodowego trzeba pamiętać, że powinien on wysokością, szerokością i wyglądem pasować do krzeseł, które już masz. Oczywiście jeśli potrzebujesz również nowych krzeseł ogrodowych, znajdziesz u nas pełny ich wybór. Możesz także kupić zestaw mebli ogrodowych ze stołem i krzesłami w komplecie. 

Wiosna i lato to również czas przyjęć w ogrodzie i wyjazdów. W takich sytuacjach doskonale sprawdzą się stoły cateringowe. Największą przewagą tego typu stołów jest to, że można je łatwo złożyć i przechować.