STOŁY OGRODOWE NA KAŻDY GUST

Latem nasz ogród w naturalny sposób staje się dodatkową jadalnią i bawialnią, w której z przyjemnością spędzamy czas. Czy jest coś lepszego, niż w ciepły, letni wieczór zjeść kolację na świeżym powietrzu i razem z rodziną lub przyjaciółmi usiąść do stołu ogrodowego zastawionego letnimi smakołykami? W JYSK znajdziesz stoły ogrodowe różnej wielkości i o różnorodnym wzornictwie. Mamy zarówno modele z okrągłymi, jak i z kwadratowymi blatami, i na pewno wybierzesz spośród nich mebel, który będzie doskonale wyglądał na Twoim tarasie.

Przy zakupie stołu ogrodowego trzeba pamiętać, że powinien on wysokością, szerokością i wyglądem pasować do krzeseł ogrodowych .

W JYSK możesz także kupić zestaw mebli ogrodowych ze stołem i krzesłami w komplecie oraz zestawy wypoczynkowe z niskimi stolikami.

  Stoły - Artwood

  Stół RANGSTRUP Ś110 naturalny/biały
  750,-/szt.
  1099,- /szt.
  Rabat 31%
  Stół RANGSTRUP Ś110 czarny/czarny
  750,-/szt.
  1099,- /szt.
  Rabat 31%
  Stół RANGSTRUP Ś110 naturalny/czarny
  750,-/szt.
  1099,- /szt.
  Rabat 31%
  Stół RANGSTRUP Ś130 czarny/czarny
  1100,-/szt.
  1399,- /szt.
  Rabat 21%
  Tylko online
  Stół RANGSTRUP Ś130 naturalny/czarny
  1100,-/szt.
  1399,- /szt.
  Rabat 21%
  Tylko online
  Stół DAGSVAD S90xD190 naturalny
  1000,-/szt.
  1499,- /szt.
  Rabat 33%
  Tylko online
  Stół HOBURGEN S95xD205/275 szary
  2000,-/szt.
  2699,- /szt.
  Rabat 25%
  Tylko online

  STOŁY OGRODOWE – MATERIAŁY

  Stoły ogrodowe JYSK są wykonane z dwóch typów materiałów. Stoły ogrodowe z artwoodu, nie wymagają dużej konserwacji. Są zrobione z materiału syntetycznego, który przypomina drewno. Tzw. drewno syntetyczne jest odporne na promieniowanie UV, więc nie traci koloru. Innym materiałem jest lite drewno. Jak wszystkie nasze artykuły ogrodowe z drewna, posiadają one certyfikat FSC. W naszej ofercie jest również wytrzymały stół z metalu, oraz składane stoły z plastiku.

  PIELĘGNACJA STOŁU OGRODOWEGO

  Wybierając stół ogrodowy, musisz zdecydować, czy ma to być mebel z materiału niewymagającego pielęgnacji, takiego jak tworzywo sztuczne lub drewno syntetyczne, czy też wolisz klasyczny, drewniany stół ogrodowy, który wymaga niewielkich zabiegów pielęgnacyjnych. Bez względu na to, jakiego wyboru dokonasz, dzięki prostym poradom od JYSK z łatwością zadbasz o elementy drewniane i zabezpieczysz je tak, aby pozostały piękne przez wiele lat.

  SKŁADANE STOŁY KEMPINGOWE

  Wiosna i lato to również czas przyjęć w ogrodzie i wyjazdów. W takich sytuacjach doskonale sprawdzą się składane stoły kempingowe. Największą przewagą tego typu stołów jest to, że można je łatwo złożyć. Są lekkie i łatwo je przenosić. Po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, więc ich przechowywanie nie jest wyzwaniem.