Lampy i latarnie zadbają o odpowiedni nastrój w Twoim ogrodzie.

Lampy i lampiony to idealne rekwizyty do tego, aby stworzyć w Twoim ogrodzie lub na balkonie odpowiedni klimat. Dzięki nim, będziesz mógł cieszyć się ze swojej przestrzeni na zewnątrz nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy.

Lampy zewnętrzne w JYSK są na baterie, więc nie musisz się martwić o prąd na zewnątrz. W ten sposób są one również dużo bardziej bezpieczne.

Do stylowych lampionów możesz zamiast zwykłych świec włożyć świeczki ledowe – otrzymasz bardzo podobne źródło światła a masz pewność, że nie zniknie ono od podmuchów, nawet lekkich, wiatru. Do pięknego lampionu wystarczy zwykła, biała świeczka. 

Lampy i lampiony są wykonane z różnych materiałów, a nasz asortyment został skomponowany w taki sposób, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie. Dlatego znajdziesz u nas lampiony, które pasują do stylu boho i bardziej nowoczesnego. Jasne i rattanowe, ciemne i stalowe, obłe i ostre w formie - wybór należy do Ciebie. 

Ciekawym rozwiązaniem jest ozdobienie ogrodu, tarasu lub balkonu żarówkami lub małymi kulami na sznurku. W naszym asortymencie znajdują się sznury świetlne o różnych długościach z kolorowymi, przeźroczystymi i białymi kulami. 

4 artykuł
    4 artykuł