Krzesła ogrodowe z metalu i technorattanu

Krzesła ogrodowe muszą być zrobione z wytrzymałego materiału, bo często wystawione są na skrajne warunki atmosferyczne jak palące słońce, mocny wiatr i deszcze. Jednym z najlepszych materiałów do produkcji mebli ogrodowych jest petan, zwany również technorattanem oraz metal. Takie połączenie jest gwarantem tego, że meble nie zniszczą się szybko, pozostawione na świeżym powietrzu. Meble z tych materiałów są na tyle lekkie, że łatwo można je przestawić, ale odpowiednio ciężkie, żeby nie przesuwały się na wietrze. Krzesła są dostępne w różnych kolorach – czarnym, na którym nie widać brudu; szarym, który nigdy nie wychodzi z mody oraz w wielu jasnych odcieniach, które wyjątkowo pasują do przestrzeni udekorowanych w stylu boho. Produkcja krzeseł z tych materiałów warunkuje to, że nie mogą one być składane. Oparcie i siedzisko są przymocowane do stelaża.
36 artykuł
  36 artykuł

  Wyjątkowy komfort

  Odkryj naszą różnorodną ofertę krzeseł ogrodowych wykonanych z metalu i technorattanu, które zapewnią Ci wyjątkowy komfort na tarasie lub w ogrodzie. Ergonomiczne kształty, wygodne poduszki i solidne wykonanie sprawią, że Twój czas spędzony na świeżym powietrzu będzie jeszcze bardziej relaksujący i przyjemny.

  Trwałość i elegancja

  Zapewniamy najwyższą jakość i trwałość naszych krzeseł ogrodowych z metalu i technorattanu. Wykonane z solidnych materiałów, są odporne na warunki atmosferyczne i zachowują swoją elegancję przez wiele sezonów. Wybierz krzesła, które będą nie tylko stylowe, ale także trwałe i praktyczne.

  Nowoczesny design

  Nasze krzesła ogrodowe z metalu i technorattanu zachwycają nie tylko swoim nowoczesnym designem, ale także funkcjonalnością. Idealnie wpasują się w każdy ogród, taras czy patio, dodając mu elegancji i charakteru. Dzięki nim Twój ogród stanie się miejscem, gdzie chętnie spędzasz czas na relaksie i spotkaniach z bliskimi.