Krzesła ogrodowe nie tylko do ogrodu

Odpoczynek na świeżym powietrzu może przybierać różne formy. Obojętnie czy spędzasz czas na zewnątrz czytając książkę, łowiąc ryby czy świętując z najbliższymi, zawsze przyda się miejsce, żeby wygodnie usiąść. 

Wygodne krzesła ogrodowe ustawione dookoła stołu ogrodowego idealnie sprawdzą się kiedy postanowisz zjeść na zewnątrz posiłek z rodziną lub przyjaciółmi. Do takiego zestawu dokupisz u nas również parasole, które osłonią przygotowane potrawy od palącego słońca. 

W upiększaniu przestrzeni dookoła stołu i krzeseł ogrodowych przydarzą się donice zewnętrzne i lampy solarne. Dzięki nim wspólne biesiadowanie będzie mogło trwać nawet po tym, jak zapadnie zmrok.

Alternatywą, która zastąpi krzesło ogrodowe, może być ławka do ogrodu. Możesz ją ustawić przy stole, ale równie dobrze przenieść ją do innej części ogrodu. Przydadzą Ci się do niej poduszki ogrodowe, aby wygodnie Ci się na niej siedziało.

Szeroki wybór krzeseł z metalu, litego drewna i tworzywa sztucznego gwarantuje, że w naszym asortymencie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Na szczególną uwagę zasługują krzesła z litego drewna. W całości są zrobione z drewna FSC®. To gwarancja, że zostało ono pozyskane w ramach zrównoważonej gospodarki leśnej.

59 artykuł
  59 artykuł

  Krzesła składana na kemping  (i nie tylko)

  Składane krzesło jest idealne na kemping, ponieważ po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Łatwo je przewozić i schować do samochodu. Do tego są lekko i łatwo się je składa. Krzesła kempingowe mają podłokietniki i oparcia, są zrobione z wytrzymałego materiału.  

  Rozkładane, wysokie krzesła z podłokietnikami mogą być również wykorzystywane w przydomowych ogródkach, i z łatwością chowane do środka jeśli nie chcesz zostawiać ich na zewnątrz na noc. 

  Idealnie sprawdzą się również jako leżaki, ponieważ mają regulowane oparcia.    

  Krzesła drewniane z drewna FSC®.

  Wszystkie nasze drewniane meble ogrodowe, w tym krzesła, zostały zrobione z drewna, które ma międzynarodowy certyfikat FSC®. Oznacza on, że pozyskiwanie drewna odbywało się w ramach zrównoważonej gospodarki leśnej.

  Krzesła z litego drewna dostępne są w dwóch kolorach. Do wyboru masz również krzesła składane, z wysokim oparciem i z podłokietnikami.

  Pamiętaj o konserwacji mebli z drewna. Nie zapomnij o tym, żeby kilka razy w roku pomalować je specjalnym preparatem.