Krzesła ogrodowe nie tylko do ogrodu

Odpoczynek na świeżym powietrzu może przybierać różne formy. Obojętnie czy spędzasz czas na zewnątrz czytając książkę, łowiąc ryby czy świętując z najbliższymi, zawsze przyda się miejsce, żeby wygodnie usiąść.  

Wygodne krzesła ustawione dookoła stołu ogrodowego idealnie sprawdzą się kiedy postanowisz zjeść na zewnątrz posiłek z rodziną lub przyjaciółmi.

Szeroki wybór krzeseł z metalu i petanu, litego drewna i tworzywa sztucznego gwarantuje, że w naszym asortymencie znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Co roku wprowadzamy nowe modele do naszej oferty. Chcemy, żeby odzwierciedlały one najnowsze trendy. Są jednak na tyle wytrzymałe i uniwersalne, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez kilka ciepłych sezonów.

Na szczególną uwagę zasługują krzesła z litego drewna. W całości są zrobione z drewna FSC®. To gwarancja, że zostało ono pozyskane w ramach zrównoważonej gospodarki leśnej.

  Krzesła Ogrodowe - Krzesła, metal/petan

  Krzesła Ogrodowe - Tworzywo sztuczne

  Krzesła składana na kemping  (i nie tylko)

  Składane krzesło jest idealne na kemping, ponieważ po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Łatwo je przewozić i schować do samochodu. Do tego są lekko i łatwo się je składa. Krzesła kempingowe mają podłokietniki i oparcia, są zrobione z wytrzymałego materiału.  

  Rozkładane, wysokie krzesła z podłokietnikami mogą być również wykorzystywane w przydomowych ogródkach, i z łatwością chowane do środka jeśli nie chcesz zostawiać ich na zewnątrz na noc. 

  Idealnie sprawdzą się również jako leżaki, ponieważ mają regulowane oparcia.    

  Krzesła drewniane z drewna FSC®.

  Wszystkie nasze drewniane meble ogrodowe, w tym krzesła, zostały zrobione z drewna, które ma międzynarodowy certyfikat FSC®. Oznacza on, że pozyskiwanie drewna odbywało się w ramach zrównoważonej gospodarki leśnej.

  Krzesła z litego drewna dostępne są w dwóch kolorach. Do wyboru masz również krzesła składane, z wysokim oparciem i z podłokietnikami.

  Pamiętaj o konserwacji mebli z drewna. Nie zapomnij o tym, żeby kilka razy w roku pomalować je specjalnym preparatem.