JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW W JYSK

 

Dla JYSK kluczowe jest, aby produkty, które oferujemy spełniały określone standardy, dlatego starannie wybieramy dostawców. Nasi kupcy osobiście, regularnie odwiedzają fabryki, aby sprawdzać jakość produktów. Z kolei, po transporcie produktów do naszych magazynów, działy JYSK Quality Control ponownie sprawdzają asortyment, zanim zostanie wysłany do sklepów.

Ponadto wykonujemy testy trwałości i bezpieczeństwa we współpracy z zewnętrznymi partnerami, na przykład testujemy pod kątem stabilności i niebezpiecznych substancji.

Zobacz, jak sprawdzamy jakość JYSK na powyższym filmie.

Opinie o produktach JYSK

JYSK otrzymał ponad 200 000 opinii o produktach od naszych klientów, którzy przyznali nam średnio 4,3 na 5 gwiazdek. Taki wynik wspiera nasze zaangażowanie w jakość i jesteśmy z niego dumni.

Chcemy dać klientom możliwość weryfikowania opinii innych kupujących, zanim sami podejmą decyzje zakupowe. Cieszymy się, że klienci dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami. Recenzje online dają taką możliwość.

Jak obliczamy wynik?

Wynik to średnia z ponad 200 000 opinii o produktach na naszych stronach internetowych. Opinie o produktach są zbierane od klientów w krajach, które są częścią JYSK Nordic.

Dlaczego używamy własnego systemu?

Istnieje wiele różnych sposobów uzyskiwania recenzji produktów online, ale różnią się one znacznie w zależności od kraju. JYSK to międzynarodowa firma, o międzynarodowym zasięgu. Chcemy i potrzebujemy porównywać doświadczenia konsumentów, związane z naszymi produktami, na przestrzeni wszystkich krajów. Dlatego stworzyliśmy własny system, dzięki któremu klienci mogą recenzować nasze produkty.