Komplety pościeli dla niemowląt i małych dzieci

Nasze dzieci są dla nas najważniejsze na świecie. Chcemy, aby dobrze się rozwijały. Dlatego przygotowanie bezpiecznego i komfortowego łóżka jest dla wielu z nas bardzo ważne. Komplet pościeli, oprócz wysokiej jakości łóżka, materaca i kołdry, odgrywa istotną rolę, ponieważ dopełnia łóżko i tworzy pożądaną atmosferę.

W JYSK dostępny jest duży wybór kompletów pościeli w wiele ślicznych wzorów zarówno do łóżek dla niemowląt, jak i łóżek dla małych dzieci. Kilka z naszych kompletów pościeli dla niemowląt i małych dzieci ma wzory przedstawiające postacie, które dzieci znają z kreskówek z telewizji i filmów. Tworzą one idealną atmosferę podczas czytania bajki na dobranoc.

3 artykuł
  3 artykuł

  Artykuły dziecięce - Dla dzieci

  Komplet pościeli dziecięcej ANDRA 90x135 zielony
  35,-/komp.
  50,- /komp.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 50,- /komp. (Rabat 30%)
  Cena regularna 50,- (Rabat 30%)
  Rabat 30%
  gold
  Do wyczerpania zapasów
  Komplet pościeli dziecięcej ANDRA 100x140 zielony
  40,-/komp.
  50,- /komp.
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 50,- /komp. (Rabat 20%)
  Cena regularna 50,- (Rabat 20%)
  Rabat 20%
  gold
  Do wyczerpania zapasów

  Pościel dla maluchów na prezent 

  Komplety pościeli dla niemowląt i małych dzieci nadają się także na wspaniały prezent z okazji chrztu lub urodzin. Możesz je też połączyć z ręcznikiem z pasującym motywem. 

  Pranie pościeli dla dzieci. 

  Komplety pościeli dla niemowląt i dzieci muszą być często prane. Te, które dostępne są w JYSK mogą być prane w pralce i mają metkę standardu Oeko-Tex, który oznacza, że produkt nie zawiera składników szkodliwych dla zdrowia i środowiska.