Grube poduszki na sofę z palet

Hitem ostatnich sezonów wakacyjnych są meble z palet! Jeśli też masz je na swoim balkonie, to koniecznie zadbaj o ostateczne wykończenie i kup poduszki na palety z JYSK.

Znajdziesz u nas trzy rozmiary poduszek, które pasują do standardowych wymiarów europalet. Poduszka siedziska ma wymiary 120x80 cm i pasuje do wierzch palety. Poduszki na oparcie dostępne są w dwóch rozmiarach 120x40 cm i 60x40 cm. Szerokość poduszki jest dopasowana do krótkiego i dłuższego boku palety.  

Dzięki temu, poduszki na palety prosto ułożysz w taki sposób, żeby było wygodnie zarówno na siedzisku jak i na oparciu sofy z palet.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz poduszki na siedzisko, czy na oparcie nowej sofy z palet, kupisz je u nas. Poduszki na meble z palet idealnie sprawdzą się również w innych miejscach w Twoim ogrodzie, np. bezpośrednio na płytach chodnikowych, na drewnianym tarasie lub jako poduszki na dużej ławce.

3 artykuł
    3 artykuł

    Meble z palet są proste do zrobienia własnoręcznie.  

    Sofa z palet pasuje do każdego balkonu, tarasu czy ogrodu. Surowe drewno nadaje jej naturalny i rustykalny wygląd. Dodaj do niej eleganckie, szare poduszki na palety z JYSK, żeby dodać przytulności i zachęcić do długiego wypoczynku na własnoręcznie zrobionych meblach z palet. Sofa z palet może być wykonana w dowolnym rozmiarze i kształcie, dzięki czemu najlepiej dopasujesz ją do Twojej przestrzeni na zewnątrz.

    Nie wiesz, jak zacząć samodzielnie tworzyć meble z palet do ogrodu? Na szczęście jest to dość prosty projekt i chętnie Ci pomożemy! Przeczytaj nasz poradnik, jak zrobić własne meble ogrodowe z palet.