Wysokiej jakości meble restauracyjne w dobrych cenach

Wyposażenie restauracji musi być stylowe, funkcjonalne i praktyczne. Powinno ono sprawiać, że goście będą chcieli wracać do Twojej restauracji, a jednocześnie meble muszą być trwałe i ułatwiać pracownikom wykonywanie pracy. Doświadczenie wizyty w restauracji zaczyna się od pierwszego wrażenia wizualnego - jakie emocje wywołuje wnętrze na Twoich gościach. W JYSK stawiamy na wysokiej jakości design w połączeniu z odpowiednimi materiałami i funkcjonalnością. Znajdziesz tu szeroki wybór mebli w skandynawskim stylu dla różnych biznesów - od restauracji, jadalni na świeżym powietrzu lub hoteli, po bistro, salony czy też kawiarnie. Oferujemy szeroką gamę mebli do różnych środowisk restauracyjnych, wnętrz i budowania różnorodnej atmosfery. W JYSK rozumiemy, jak ważne jest autentyczne i przemyślane wnętrze, które zadowoli gości, pozwalając jednocześnie personelowi na wykonywanie swojej pracy w bezproblemowy sposób.

Dekoracje

Meble, które zachwycają

Krzesła to część wyposażenia, która często nadaje ton i klimat pomieszczeniu. Stoły do restauracji powinny być zarówno atrakcyjne dla oka, jak i trwałe. Sofy powinny sprawić, że Twoi goście poczują się jak u siebie w domu. Wystrój lokalu to projekt wymagający podjęcia wielu trudnych decyzji. JYSK przychodzi z pomocą, aby perfekcyjnie dopasować wszystkie elementy układanki i udekorować Twoje wnętrze w taki sposób, aby Twoi goście poczuli się komfortowo.

W JYSK oferujemy zarówno wysoką jakość produktów, zachwycający komfort, jak i doskonały, skandynawski design. Poznaj naszą szeroką ofertą krzeseł, stołów, sof, zestawów jadalnych, ław, foteli i wielu innych i czerp z niej inspiracje.

Meble ogrodowe odporne na każdą pogodę

Każdy zna uczucie, jakie towarzyszy chwilom relaksu się na świeżym powietrzu podczas cieplejszych dni w roku. Gdy świeci słońce, ogródki, balkony i tarasy to miejsca, gdzie większość Twoich gości będzie chętnie przebywać. Gdy pogoda przestaje dopisywać i słońce trzeba zastąpić przez lampy cieplne i koce, Twoi goście nadal mogą cieszyć się swoim towarzystwem i kontemplować duńskie “hygge” na świeżym powietrzu. Ważne jest również dobrać odpowiednie materiały wykonania - oferujemy stoły drewniane, rattanowe meble kawiarniane, fotele balkonowe, klasyczne huśtawki czy też wyjątkowe zestawy ogrodowe. Okrągłe, kwadratowe, rustykalne czy tapicerowane - warto zastanowić się nad kształtem i stylem mebli, aby pasowały one do atmosfery Twojego lokalu - W JYSK zawsze chętnie pomożemy w wyborze.

Dekoracje, na wyjątkowe chwile

Planowanie uroczystości często zaczyna się od wyboru mebli, które pasują do okazji. Przy dużych wydarzeniach w restauracji przestrzeń jest zwykle ograniczona, dlatego umeblowanie gra kluczową rolę. Zarówno podczas wesela, chrzcin, dowolnej rocznicy czy urodzinach, restauracja jest często miejscem w którym gość celebruje wielki moment w Jego życiu, dlatego zarówno pierwsze, jak i końcowe wrażenia stworzą wspomnienia na lata.

W JYSK oferujemy szeroki wybór mebli restauracyjnych i akcesoriów zewnętrznych takich jak lampy solarne, huśtawki, parasole, kosze, donice i wiele innych dekoracji, które sprawią, że Twoja restauracja będzie wyglądać wyjątkowo na codzień, jak i na każdą wyjątkową okazję.

Trwałe materiały na lata

Projektując restaurację, musisz myśleć zarówno o swoich gościach i o tym, czego chcesz, aby doświadczyli będąc w Twoim lokalu, ale także o tym, jak Twoje eleganckie, unikalne lub stylowe wnętrze, które tworzysz, przyczynia się do tworzenia relacji między ludźmi, które przetrwają na lata.

Przy tego typu rozważaniach wybór materiałów ma ogromne znaczenie. W JYSK pracujemy tylko na wysokiej jakości materiałach i projektujemy nasze meble tak, aby służyły przez długi czas. Niezależnie od tego, czy chcesz meble były wykonane z drewna, stali, żeliwa, plastiku, szkła, czy jakiegokolwiek innego materiału, dbamy o to, aby meble nie tylko pięknie się prezentowały, ale i mogły wytrzymać użytkowanie w środowisku gastronomicznym przez wiele lat.