DODATKI KUCHENNE PRZYDATNE W KAŻDYM DOMU

Wyposażenie w kuchni nie musi być tylko i wyłącznie praktyczne. Może być również dekoracją, którą z przyjemnością będziesz eksponować w jadalni i kuchni. Modne talerze z kamionki i miski, które wyglądają jak ręcznie robione oraz miseczki i kubeczki, w spokojnych kolorach ziemi idealnie wpasowują się w trendy o tym na czym jeść.

Dużo jest również elementów drewnianych, bo drewno od lat króluje w każdym pomieszczeniu. Podobnie jak szkło, które barwione nawiązuje do poprzedniej epoki.

Nożyczki, stojak na ręcznik papierowy, taca, pudełko na herbatę i deska do krojenia to akcesoria kuchenne, których brak zauważasz, dopiero jak ich potrzebujesz. Jednocześnie ciężko je czymkolwiek innym zastąpić. Dlatego przy następnej wizycie w JYSK sprawdź jakich drobnych przedmiotów codziennego użytku nie masz jeszcze w kuchni i zrób zakupy,

Bycie EKO jest teraz bardzo ważne, zacznij więc od małych kroczków. Na początku zamiast kupować butelkowaną wodę w dużych, plastikowych opakowaniach kup wielorazowy bidon, który przyda się zwłaszcza w czasie wiosennych spacerów. Świetnym rozwiązaniem jest też złota lub srebrna butelka termiczna, która utrzymuje ciepło i idealnie nadaje się na ciepłą herbatę lub zimną lemoniadę.

50 artykuł
  50 artykuł

  Dekoracje - Akcesoria kuchenne

  Kubek INGVART porcelana 35cl Ś8xW10cm
  5,-/szt.
  8,50 /szt.
  Rabat 41%
  Do wyczerpania zapasów
  Tylko w sklepie
  Półmisek INGVART 11x24cm linie
  10,-/szt.
  13,50 /szt.
  Rabat 25%
  Do wyczerpania zapasów
  Tylko w sklepie
  Kubek termiczny BERNHARD 30cl Ś8xW15cm
  15,-/szt.
  20,- /szt.
  Rabat 25%
  Do wyczerpania zapasów
  Tylko w sklepie
  Półmisek LEIV S23xD32cm niebieski
  15,-/szt.
  17,50 /szt.
  Rabat 14%
  Do wyczerpania zapasów
  Tylko w sklepie