Meble hotelowe dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Przemyślane wnętrze hotelu z dobrze dobranymi meblami pomaga stworzyć spójne doświadczenia z pobytu dla gości hotelowych. Meble hotelowe są jedną z pierwszych rzeczy, które goście dostrzegają, więc to właśnie one przyczyniają się do stworzenia niesamowitego klimatu w każdym pokoju. Niezależnie od tego, czy szukasz sof, foteli i stolików do lobby hotelowego, stołów, krzeseł i zestawów jadalnianych do restauracji hotelowej, czy też łóżek i pościeli do pokojów hotelowych, w szerokiej ofercie mebli hotelowych i wyposażenia hoteli od JYSK znajdziesz wszystko co niezbędne. Posiadamy szeroką gamę mebli z trwałych materiałów, dzięki czemu wytrzymają one codzienne użytkowanie. Poznaj naszą wspaniałą ofertę dla firm i znajdź wspólnie z nami najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb biznesowych.

Kołdry & poduszki

Materace

Meble z dbałością o każdy szczegół

Wystrój hotelu wymaga dbałości o szczegóły. Zarówno dobór materiałów, jak i kolorów ma znaczenie i musi dawać gościom wrażenie spójnej, przemyślanej całości. Dobrze jest gdy motyw przewodni jest wspólny dla całego hotelu - od lobby po restaurację, salę konferencyjną i pokój hotelowy. Spójny styl można stworzyć dzięki meblom hotelowym, które zapewniają harmonijny wystrój całego wnętrza. W JYSK mamy wszystko, czego potrzebujesz dla swojego hotelu, a nasza szeroka oferta mebli hotelowych pomoże Ci stworzyć kompletny wystrój Twojego hotelu.

Meble do pokojów hotelowych z gwarancją dobrego snu

Dla wielu gości odwiedzających hotele, sen jest priorytetem. Część gości udaje się do hotelu, aby odpocząć i zaznać odrobiny luksusu podczas codziennego życia lub wakacji, a inni wykorzystują go jedynie jako bazę podczas podróży służbowej. Niezależnie od powodu pobytu w hotelu, dobry sen jest ważnym elementem każdego doświadczenia hotelowego. W JYSK jesteśmy ekspertami w dziedzinie łóżek i materacy. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić swoim gościom udany wypoczynek. Z ponad 40-letnim doświadczeniem, masz gwarancję, że znajdziesz łóżka, materace, poduszki, kołdry i pościel oraz inne meble niezbędne w każdym pokoju hotelowym.

Wyposażenie hotelu, które zapewni relaks

Wielu gości hotelowych lubi wyrwać się ze swojej domowej codzienności i cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem. Dzięki odpowiedniemu umeblowaniu, hotel może uczynić pobyt Twoich gości jeszcze lepszym. Często nie trzeba wiele. Ciepła kołdra i poduszka z pachnącą pościelą hotelową, miękkie ręczniki hotelowe i miły szlafrok - to wszystko składa się na udany i relaksujący pobyt. W JYSK znajdziesz szeroką gamę wyposażenia, które pomogą uczynić każdy pobyt hotelowy jeszcze lepszym. W JYSK zawsze chętnie służymy pomocą.

Stwórz klimat poprzez oświetlenie i meble

Przy podejmowaniu decyzji o tym, jak urządzić hotel, duży wpływ na jego wygląd ma między innymi dobór oświetlenia i materiałów, z których wykonane są meble. Zarówno oświetlenie hotelowe, jak i materiały z których są wykonane meble współtworzą atmosferę hotelu, którą goście wspominają przez lata. W JYSK mamy duży wybór lamp i łańcuchów oświetleniowych, a także mebli hotelowych z trwałych materiałów, takich jak aluminium, drewno z atestem FSC, metal i stal, które pomogą Ci stworzyć pożądaną atmosferę w Twoim hotelu.