Szeroki wybór mebli barowych, foteli i stołów

W JYSK BUSINESS TO BUSINESS znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wyposażyć swój bar. Oferujemy szeroki wybór stołów, krzeseł, hokerów, taboretów barowych, stolików i mebli wypoczynkowych do wyposażenia Twojego baru, tarasu lub ogródka. Oferujemy Państwu także parasole, akcesoria i lampki do udekorowania ogródków letnich lub tarasów. W naszym asortymencie znajdują się stoły do ogródków i do bistro, a także zestawy składające się ze stołów jadalnianych i krzeseł. Ponadto w naszym katalogu znajdą Państwo wiele przytulnych zestawów wypoczynkowych, składających się z sof wypoczynkowych, foteli, hamaków i huśtawek, które można dowolnie ze sobą łączyć. W JYSK wierzymy, że dobry design powinien być dostępny dla każdego. Dlatego oferujemy szeroki wybór stylowych mebli w świetnych cenach, aby pomóc Ci stworzyć przestrzeń, która inspiruje. Od wygodnych krzeseł i foteli po stylowe meble zewnętrzne i poduszki, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój lokal wyróżniał się na tle innych.

Meble

Meble ogrodowe

Meble barowe dla każdego

Bar to miejsce do którego goście chcą wracać, dlatego zarówno pierwsze, jak i każde kolejne wrażenie w dużej mierze zależy od wystroju i umeblowania baru. W JYSK oferujemy szeroki wybór mebli barowych i z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiedni projekt, materiał i styl, który pomoże Państwu stworzyć zamierzony klimat - zawsze mając na uwadze wysoką jakość mebli i nowoczesny design. Dobre samopoczucie Twoich gości zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Wytrzymałe meble na każdą pogodę

W naszym katalogu znajdziesz różnorodne stoły oraz wygodne krzesła, hokery i fotele do Twojego baru. Stwórz niezwykły projekt wyposażenia dla Twojego baru z przytulną częścią wypoczynkową lub serwuj napoje przy stołach na świeżym powietrzu, mając pewność, że materiały z których są zrobione meble wytrzymają każde warunki. Oferujemy szeroką gamę produktów od rustykalnych projektów z drewna do nowoczesnych stołów z aluminium i stali o industrialnym wyglądzie. Obydwa style zagwarantują Twoim gościom wygodę podczas siedzenia i niezapomniane wieczory.

Zaserwuj swoim gościom stylowe i jakościowe meble

Komfort, design i funkcjonalność to trzy najważniejsze czynniki, które zapewnią Twoim gościom jak najlepsze doświadczenia. Meble barowe powinny być wygodne, stylowe i nie wymagać konserwacji. Powinny być również łatwe do czyszczenia i utrzymania w dobrym stanie dla Twoich pracowników. W JYSK znajdziesz szeroki wybór stylowych mebli wysokiej jakości. Posiadamy zestawy jadalniane, meble wypoczynkowe, stoły, taborety i wiele innych. Niezależnie od tego, czy szukasz mebli klasycznych, czy nowoczesnych, mamy coś dla Ciebie. Nasze meble zostały wykonane z trwałych materiałów, wysokiej jakości i zaprojektowane tak, aby wytrzymały na lata.

Kupuj online lub w sklepach stacjonarnych

W JYSK BUSINESS TO BUSINESS oferujemy bezkonkurencyjną jakość w przystępnej cenie. Odkryj wyjątkowe wyposażenie do swojego baru online, nie ponosząc żadnych kosztów. Jeśli nadal masz wątpliwości co do wyboru, nasi pracownicy w sklepach stacjonarnych zawsze są gotowi do pomocy. Posiadamy ponad 210 sklepów JYSK na terenie całego kraju, w których możesz z łatwością zapoznać się z naszym szerokim asortymentem oraz uzyskać fachową poradę od pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat naszych produktów. Oferujemy również elastyczne warunki dostawy - do dowolnego miejsca, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.