Szeroki wybór mebli barowych, foteli i stołów

W JYSK BUSINESS TO BUSINESS znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wyposażyć swój bar. Oferujemy szeroki wybór stołów, krzeseł, hokerów, taboretów barowych, stolików i mebli wypoczynkowych do wyposażenia Twojego baru, tarasu lub ogródka. Oferujemy Państwu także parasole, akcesoria i lampki do udekorowania ogródków letnich lub tarasów. W naszym asortymencie znajdują się stoły do ogródków i do bistro, a także zestawy składające się ze stołów jadalnianych i krzeseł. Ponadto w naszym katalogu znajdą Państwo wiele przytulnych zestawów wypoczynkowych, składających się z sof wypoczynkowych, foteli, hamaków i huśtawek, które można dowolnie ze sobą łączyć. W JYSK wierzymy, że dobry design powinien być dostępny dla każdego. Dlatego oferujemy szeroki wybór stylowych mebli w świetnych cenach, aby pomóc Ci stworzyć przestrzeń, która inspiruje. Od wygodnych krzeseł i foteli po stylowe meble zewnętrzne i poduszki, mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój lokal wyróżniał się na tle innych.

Meble barowe dla każdego

Bar to miejsce do którego goście chcą wracać, dlatego zarówno pierwsze, jak i każde kolejne wrażenie w dużej mierze zależy od wystroju i umeblowania baru. W JYSK oferujemy szeroki wybór mebli barowych i z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiedni projekt, materiał i styl, który pomoże Państwu stworzyć zamierzony klimat - zawsze mając na uwadze wysoką jakość mebli i nowoczesny design. Dobre samopoczucie Twoich gości zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Wytrzymałe meble na każdą pogodę

W naszym katalogu znajdziesz różnorodne stoły oraz wygodne krzesła, hokery i fotele do Twojego baru. Stwórz niezwykły projekt wyposażenia dla Twojego baru z przytulną częścią wypoczynkową lub serwuj napoje przy stołach na świeżym powietrzu, mając pewność, że materiały z których są zrobione meble wytrzymają każde warunki. Oferujemy szeroką gamę produktów od rustykalnych projektów z drewna do nowoczesnych stołów z aluminium i stali o industrialnym wyglądzie. Obydwa style zagwarantują Twoim gościom wygodę podczas siedzenia i niezapomniane wieczory.

Zaserwuj swoim gościom stylowe i jakościowe meble

Komfort, design i funkcjonalność to trzy najważniejsze czynniki, które zapewnią Twoim gościom jak najlepsze doświadczenia. Meble barowe powinny być wygodne, stylowe i nie wymagać konserwacji. Powinny być również łatwe do czyszczenia i utrzymania w dobrym stanie dla Twoich pracowników. W JYSK znajdziesz szeroki wybór stylowych mebli wysokiej jakości. Posiadamy zestawy jadalniane, meble wypoczynkowe, stoły, taborety i wiele innych. Niezależnie od tego, czy szukasz mebli klasycznych, czy nowoczesnych, mamy coś dla Ciebie. Nasze meble zostały wykonane z trwałych materiałów, wysokiej jakości i zaprojektowane tak, aby wytrzymały na lata.

Kupuj online lub w sklepach stacjonarnych

W JYSK BUSINESS TO BUSINESS oferujemy bezkonkurencyjną jakość w przystępnej cenie. Odkryj wyjątkowe wyposażenie do swojego baru online, nie ponosząc żadnych kosztów. Jeśli nadal masz wątpliwości co do wyboru, nasi pracownicy w sklepach stacjonarnych zawsze są gotowi do pomocy. Posiadamy ponad 210 sklepów JYSK na terenie całego kraju, w których możesz z łatwością zapoznać się z naszym szerokim asortymentem oraz uzyskać fachową poradę od pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat naszych produktów. Oferujemy również elastyczne warunki dostawy - do dowolnego miejsca, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.