JYSK otwiera sklep w 50. kraju na świecie

15.07.2024

Sieć sklepów JYSK dynamicznie się rozwija. 1 marca zostanie otwarty sklep JYSK w Dubaju.

Pierwszy sklep JYSK został otwarty w 1979 roku w Aarhus w Danii. Od tego czasu sieć dynamicznie się rozwija. Otwarcie sklepu JYSK W 50. kraju na świecie to nie koniec ekspansji.

"JYSK dąży do tego, by stać się jedną z najbardziej rozwiniętych sieci sklepów na świecie. Jesteśmy w połowie drogi do dotarcia z ofertą do 100 krajów na całym świecie. Tak długo jak nasza oferta dobrych produktów za rozsądną cenę będzie zdobywać uznanie klientów, mamy możliwość inwestować i rozwijać sieci sklepów w wielu nowych krajach. I oczywiście będziemy to robić – podkreśla Lars Larsen , właściciel i założyciel sieci JYSK.

W 2017 roku JYSK świętował otwarcie 2500 sklepu na świecie. Ekspansja i obecność w 50. kraju również będzie przez JYSK szczególnie celebrowana, także w międzynarodowej kampanii.

"Za każdym razem kiedy otwieramy nowy sklep tworzymy miejsca pracy w danym regionie i przyczyniamy się do rozwoju lokalnych społeczności. Jednocześnie ułatwiamy naszym klientom dostęp do nowoczesnych, przystępnych cenowo skandynawskich produktów do dekoracji wnętrz. Naszą misją jest oferowanie dobrych produktów dla każdego, niezależnie od zasobności portfela – podkreśla Lars Larsen.

Krajem, w Którym już 1 marca JYSK otworzy swój kolejny sklep jest Dubaj.

"Franczyzowa forma współpracy jest możliwa w ponad 20 krajach, w których znajdują się sklepy JYSK. To miejsca wymagające szczególnej znajomości lokalnego rynku. W Dubaju próbowaliśmy zaistnieć już 10 lat temu, teraz nasi nowi współpracownicy są gotowi, by wdrażać nasz koncept. Czasami trzeba próbować więcej niż jeden raz, aby osiągnąć sukces. Dobrze o tym wiem" – dodaje Larsen.

Plany ekspansji międzynarodowej sieci JYSK na najbliższą przyszłość zakładają pozyskanie kilku nowych rynków, w tym Irlandię jako jeden z ostatnich krajów w Europie.