Kliknij i odbierz

Gwarancja ceny

Łatwa wymiana

Darmowa dostawa przy zakupach online powyżej 1000 zł

Meble ogrodowe, poduszki ogrodowe, grille, parasole i wiele więcej

Meble ogrodowe w zestawie z sofą i poduszkami ogrodowymi.

W JYSK zawsze znajdziesz dobrą ofertę na artykuły ogrodowe. Mamy szeroki wybór klasycznych mebli ogrodowych z drewna twardego z certyfikatem FSC™, jak również z aluminium lub z plastiku, które pasują do każdego ogrodu. Nieważne jaki zestaw wybierzesz, zawsze znajdziesz u nas odpowiednio dopasowane poduszki ogrodowe.

Meble ogrodowe w Twoim guście

Wiosna i lato to okres, w którym spędzamy najwięcej czasu na zewnątrz. Ważne jest by słoneczne dni umilała nam nie tylko pogoda ale również komfortowe i wygodne meble ogrodowe. Może już czas wymienić stary stół i krzesło ogrodowe? Przygotuj swój ogród na wiosnę lato z inspirującymi pomysłami od JYSK. Nasza bogata oferta mebli ogrodowych i dodatków dopasuje sie do każdego typu ogrodu, balkonu i tarasu.
W JYSK mamy meble ogrodowe, które charakteryzują się funkcjonalnością oraz łączą wygodę z dobrym wzornictwem w taki sposób, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Znajdziesz u nas zarówno luksusowe meble z drewna twardego, jak i niedrogie, niewymagające pielęgnacji zestawy ogrodowe.

Jeśli chcesz wiedzieć jak dbać o swoje meble oraz jak przechowywać je zimą, kliknij w link:

Pielęgnacja drewnianych mebli ogrodowych

Jak dbać o meble ogrodowe?

Meble ogrodowe JUTLANDIA

Seria mebli ogrodowych JUTLANDIA® jest produkowana specjalnie dla JYSK. Nasi klienci znajdą dla siebie szeroką ofertę różnego typu mebli ogrodowych przygotowanych z wysokiej jakości materiałów.

Przeczytaj więcej o meblach ogrodowych JUTLANDIA.

FSC™ – gwarancja zrównoważonego wykorzystania drewna

Jesteśmy dumni z faktu, że większa część drewna wykorzystanego do produkcji mebli ogrodowych w JYSK posiada certyfikat FSC. Certyfikat FSC zapewnia stałą, niezależną kontrolę i nadzór zgodny ze środowiskowymi, społecznymi i ekonomicznymi zasadami oraz kryteriami ustanowionymi w celu rozsądnego gospodarowania terenami leśnymi. W 1999 JYSK został współzałożycielem The Forest Trust, które promuje idee certyfikatu FSC.

Przeczytaj więcej o naszych meblach ogrodowych z certyfikatem FSC tutaj