Wysyłka od 17 zł

Szybka wysyłka

Łatwa wymiana

Meble ogrodowe w Twoim guście

Wiosna i lato to okres, w którym spędzamy najwięcej czasu na zewnątrz. Ważne jest by słoneczne dni umilała nam nie tylko pogoda ale również komfortowe i wygodne meble ogrodowe. Może już czas wymienić stary stół i krzesło ogrodowe? Przygotuj swój ogród na wiosnę lato z inspirującymi pomysłami od JYSK. Nasza bogata oferta mebli ogrodowych i dodatków dopasuje sie do każdego typu ogrodu, balkonu i tarasu.
W JYSK mamy meble ogrodowe, które charakteryzują się funkcjonalnością oraz łączą wygodę z dobrym wzornictwem w taki sposób, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Znajdziesz u nas zarówno luksusowe meble z drewna twardego, jak i niedrogie, niewymagające pielęgnacji zestawy ogrodowe.

Jeśli chcesz wiedzieć jak dbać o swoje meble oraz jak przechowywać je zimą, kliknij w link:

Pielęgnacja drewnianych mebli ogrodowych

Jak dbać o meble ogrodowe?

Meble ogrodowe Jutlandia

Seria mebli ogrodowych Jutlandia jest produkowana specjalnie dla JYSK. Nasi klienci znajdą dla siebie szeroką ofertę różnego typu mebli ogrodowych przygotowanych z wysokiej jakości materiałów.

Przeczytaj więcej o meblach ogrodowych Jutlandia.

FSC™ – gwarancja zrównoważonego wykorzystania drewna

Jesteśmy dumni z faktu, że większa część drewna wykorzystanego do produkcji mebli ogrodowych w JYSK posiada certyfikat FSC. Certyfikat FSC zapewnia stałą, niezależną kontrolę i nadzór zgodny ze środowiskowymi, społecznymi i ekonomicznymi zasadami oraz kryteriami ustanowionymi w celu rozsądnego gospodarowania terenami leśnymi. W 1999 JYSK został współzałożycielem The Forest Trust, które promuje idee certyfikatu FSC.

Przeczytaj więcej o naszych meblach ogrodowych z certyfikatem FSC tutaj