DOBÓR DOSTAWCÓW

Jakość JYSK

Jakość JYSK

DOBÓR DOSTAWCÓW

Spełnianie wysokich wymogów dotyczących jakości produktów ma dla JYSK kluczowe znaczenie, w związku z czym ostrożnie dobieramy naszych dostawców. Wszyscy nasi dostawcy są zobowiązani podpisać kodeks postępowania stworzony w oparciu o wytyczne organizacji BSCI (Business Social Compliance Initiative).

DOSTAWCY

Jakość JYSK

Jakość JYSK

DOSTAWCY

Organizacja BSCI (Business Social Compliance Initiative) odwiedza naszych dostawców, aby upewnić się, że proces produkcyjny jest zgodny z wytycznymi BSCI. Kupcy JYSK również mają możliwość odwiedzić wybranych dostawców.

KONTROLA JAKOŚCI

Jakość JYSK

Jakość JYSK

KONTROLA JAKOŚCI

Gdy produkty docierają do naszych centrów dystrybucyjnych, dział zgodności i jakości JYSK sprawdza je ponownie, zanim zostaną wysłane do sklepów.

TESTY PRZEPROWADZONE PRZEZ ZEWNĘTRZNYCH PARTNERÓW

Jakość JYSK

Jakość JYSK

TESTY PRZEPROWADZONE PRZEZ ZEWNĘTRZNYCH PARTNERÓW

Dodatkowo przeprowadzamy testy trwałości i bezpieczeństwa we współpracy z partnerami zewnętrznymi. Testujemy produkty np. pod kątem stabilności i użycia niebezpiecznych
substancji.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Jakość JYSK

Jakość JYSK

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Kiedy produkty opuszczą sklep lub centrum dystrybucyjne, ułatwiamy klientom przekazanie opinii, jeśli jakość nie spełnia ich oczekiwań. Mogą to zrobić na przykład za pośrednictwem działu Customer Service lub witryny JYSK.pl.

Pia Westergreen

Compliance Specialist

Chcemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów

W JYSK wiemy, że jakość produktów ma ogromne znaczenie dla naszych klientów. W ostatniej ankiecie zapytaliśmy naszych klientów co jest dla nich najważniejsze podczas zakupów w JYSK. Jednym z najistotniejszych czynników okazuje się być „niezawodna jakość produktów”. Dlatego za punkt honoru postawiliśmy sobie zapewnienie dobrej jakości i bezpieczeństwa naszych produktów, począwszy od doboru dostawców, aż po zakup i użytkowanie naszych produktów w domach klientów.

Pia Westergreen

Compliance Specialist

Poręczne płaskie opakowania

Dzięki przeprowadzonym ankietom wiemy, że nasi klienci preferują montaż produktów bez konieczności czasochłonnego i irytującego rozpakowywania już na samym początku. My również. Płaskie opakowania pomagają obniżyć koszty i ułatwiają transport do domu. Dlatego nieustannie pracujemy nad optymalizacją wszelkich rozwiązań, począwszy od opakowań, aż po instrukcje montażu. W ten sposób można skrócić proces od rozpakowania pudełka kartonowego do odprężenia się na nowej sofie.

{"items":{"5efdb4c5-b954-4f1d-b445-00fe5c261469":[{"x":0,"y":0,"width":1,"height":16},{"x":1,"y":0,"width":1,"height":16},{"x":2,"y":0,"width":1,"height":16},{"x":3,"y":0,"width":1,"height":16},{"x":4,"y":0,"width":1,"height":16},{"x":0,"y":16,"width":5,"height":12},{"x":0,"y":28,"width":5,"height":12}]},"settings":{"5efdb4c5-b954-4f1d-b445-00fe5c261469":{"always_show_resize_handle":false,"float":false,"cell_height":50,"height":0,"vertical_margin":0,"width":"5","field_id":"5efdb4c5-b954-4f1d-b445-00fe5c261469","cellHeight":50,"verticalMargin":0,"alwaysShowResizeHandle":false,"itemClass":"grid-stack-item","placeholderClass":"grid-stack-placeholder","placeholderText":"","handle":".grid-stack-item-content","handleClass":null,"auto":true,"minWidth":768,"staticGrid":false,"_class":"grid-stack-instance-3679","animate":false,"resizable":{"autoHide":true,"handles":"se"},"draggable":{"handle":".grid-stack-item-content","scroll":false,"appendTo":"body"},"disableDrag":false,"disableResize":false,"rtl":false,"removable":false,"removableOptions":{"accept":".grid-stack-item"},"removeTimeout":2000,"verticalMarginUnit":"px","cellHeightUnit":"px","disableOneColumnMode":false,"oneColumnModeClass":"grid-stack-one-column-mode","isNested":false}}}